آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
کنفدراسیون فوتبال آسیا آرای انضباطی خود را در پایان مرحله گروهی جام ملت‌ها منتشر کرد که نام بازیکن حریف بعدی ایران در این آرا دیده می‌شود.
به گزارش فیدوس: کنفدراسیون فوتبال آسیا آرای انضباطی خود را در پایان مرحله گروهی جام ملت‌ها منتشر کرد که نام بازیکن حریف بعدی ایران در این آرا دیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله گروهی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات شب گذشته به اتمام رسید و ۱۶ تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شدند.

در پایان این مرحله، کنفدراسیون فوتبال آسیا آرای انضباطی خود را اعلام کرد که خوشبختانه نامی از ایران و ملی پوشان کشورمان در این آرا دیده نمی شود.

نکته قابل توجه و مرتبط به ایران در این آرا، محکومیت و جریمه بازیکن تیم ملی فوتبال عمان است که در مرحله یک هشتم نهایی مقابل تیم ملی کشورمان قرار می گیرد.

سعد سهیل بازیکن تیم ملی عمان به خاطر تخلفاتی که در بازی مقابل ژاپن انجام داد، به پرداخت ۵ هزار دلار جریمه محکوم شده است و باید ظرف ۳۰ روز این جریمه را پرداخت کند.

AFC همچنین بازیکنانی از امارات، فلسطین، تایلند، کره شمالی، کره جنوبی، ژاپن، ویتنام، ازبکستان، سرمربی تیم ملی لبنان و فدراسیون فوتبال کره شمالی را هم جریمه کرده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END