آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
آقای خاص به کمک سرمربی ایران آمد
ژوره مورینیو پس از اخراج از هدایت منچستریونایتد از امروز به عنوان کارشناس در شبکه بین اسپورت دیدارهای جام ملت‌های آسیا را تحلیل و بررسی خواهد کرد و در نخسین اظهارنظرش به حمایت از هم‌وطن حاضرش در این مسابقات پرداخت.
به گزارش فیدوس: سرمربی سابق منچستریونایتد که این روز ها به‌عنوان کارشناس فعالیت می‌کند به ستایش هم‌وطن و همکارش پرداخته است.

ژوره مورینیو پس از اخراج از هدایت منچستریونایتد از امروز به عنوان کارشناس در شبکه بین اسپورت دیدارهای جام ملت‌های آسیا را تحلیل و بررسی خواهد کرد و در نخسین اظهارنظرش به حمایت از هم‌وطن حاضرش در این مسابقات پرداخت. او درباره عملکرد کارلوس کی‌روش گفت: «‏من او را به عنوان یکی از بهترین مربی های تاریخ فوتبال پرتغال می دانم. وقتی به یک کشور خارجی می روید، باید خودتان را در دسترس  قرار بدهید و البته که شما هم باید از مربیان انتظارات بیشتری داشته باشید.»او در ادامه به حضورش در منچستریونایتد اشاره کرد: «همچنان می‌گویم دوران من در منچستر یونایتد یکی از موفق‌ترین دوران ورزشی‌ام بود، چرا که مردم از آن‌چه پشت صحنه می‌گذشت خبر ندارند. من به بازنشستگی فکر نمی کنم. من و پپ گواردیولا خودمان را ثابت کرده ایم. مدت زمان زیادی است که در فوتبال حضور داشتم اما تازه ۵۶ ساله می شوم و برای کناره گیری خیلی جوان هستم. من به بالاترین سطح تعلق دارم و در همین سطح هم مربیگری خواهم کرد.»
Histats.com START (standard) Histats.com END