آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی خرمشهر گفت: در پی وقوع آتش سوزی در یکی از مدارس خرمشهر، این مدرسه امروز تعطیل اعلام شد.
به گزارش فیدوس: مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی خرمشهر گفت: در پی وقوع آتش سوزی در یکی از مدارس خرمشهر، این مدرسه امروز تعطیل اعلام شد.

مجید جعفری  با اشاره به اینکه این آتش سوزی در مدرسه ای در روستای سرحانیه ۲ رخ داد، اظهار کرد: خوشبختانه در زمان بروز این حادثه دانش آموزان در مدرسه نبودند.

وی افزود: ساعت ۷:۲۲ دقیقه امروز صبح بروز یک فقره آتش سوزی در مدرسه ابتدایی دهخدا واقع در روستای سرحانیه ۲ خرمشهر به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که اکیپ های آتش نشان به سرعت به محل اعزام شدند.

جعفری بیان کرد: از انجایی که حادثه پیش از بازگشایی مدرسه اتفاق افتاده بود و آتش نشانان با در بسته مدرسه روبرو شدند که پس از شکستن قفل در مدرسه با ابزار مخصوص وارد آن شدند.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی خرمشهر گفت: دود غلیظ  متصاعد شده مربوط به  دفتر مدیر مدرسه بود  که با تلاش و اقدام به موقع آتش نشانان آتش مهار شد.

جعفری با بیان اینکه تمام وسایل موجود در دفتر مدرسه در این حادثه دچار خسارت شد اظهار کرد: دلیل بروز این حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است.

به گفته وی در حال حاضر یک تیم از  آتش نشانی برای جلوگیری  از ورود دانش آموزان به مدرسه در محل مستقر هستند و این مدرسه به دلیل یاد شده امروز تعطیل اعلام شد.
Histats.com START (standard) Histats.com END