آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
یک رسانه ویتنامی دلیل درگیری لفظی سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام را اعلام کرد.
به گزارش فیدوس: در جریان بازی روز گذشته (شنبه) تیم‌ ملی فوتبال کشورمان مقابل ویتنام در دور دوم از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2019 که با برتری 2 بر صفر ایران پایان یافت، کارلوس کی‌روش در صحنه‌ای در کنار خط درگیری لفظی با هانگ‌سئو پارک، سرمربی 60 ساله تیم ملی فوتبال ویتنام پیدا کرد.

سایت «دان وی‌یت» ویتنام در خصوص علت این درگیری نوشت: کی‌روش و هانگ‌سئو پارک پیش از آغاز بازی با روی خوش با یکدیگر خوش‌وبش کردند، اما اوضاع در ادامه به خوبی برای قهرمان آسیای جنوب شرقی پیش نرفت. کی‌روش با دقت تیم ملی فوتبال ویتنام و انگوین کوانگ های، خطرناک‌ترین بازیکن این تیم را مورد مطالعه قرار داده بود، به طوری که بازیکنان ایران به طور ویژه این هافبک ویتنام را زیرنظر داشتند. همین موضوع باعث شد کوانگ های در 30 دقیقه ابتدایی اشتباهات زیادی کند و این اتفاق عصبانیت شدید سرمربی ویتنام را در پی داشت.

این سایت مطلب خود را اینگونه ادامه می‌دهد: پس از خطای اشکان دژاگه روی کوانگ های، سرمربی 60 ساله ویتنام واکنش تندی از خود نشان داد و در دفاع از بازیکنش از داور خواست که نسبت به خطای بازیکن ایران واکنش نشان دهد که کارلوس کی‌روش هم بلافاصله به سمت «پارک» رفت و کنترل خود را از دست داد و سر این سرمربی کره‌ای فریاد زد. در ادامه داور مداخله کرد تا درگیری بین این دو مربی باید نگیرد.»
Histats.com START (standard) Histats.com END