آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
خبرنگار تلویزیون اینترنتی عراق معتقد است ایران شانس نخست قهرمانی در هفدهمین دوره جام ملت های آسیاست.
به گزارش فیدوس: خبرنگار تلویزیون اینترنتی عراق معتقد است ایران شانس نخست قهرمانی در هفدهمین دوره جام ملت های آسیاست.

محمد عماد در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال عراق در دیدار با ویتنام گفت: بازی های نخست هر تیم در یک تورنمنت همیشه سخت است. نمی توان روی آنها حساب ویژه ای باز کرد و باید بازی به بازی پیش رفت.  مهم تر این است که دقت بازیکنان در بازی های بعدی به حداکثر برسد.

خبرنگار شبکه تلویزیونی آی پی عراق درباره تقابل ایران و عراق در مرحله گروهی این تورنمنت افزود: قطعا بازی خیلی سختی در انتظار عراق است. ایران بهترین تیم آسیاست و قدرت بالای بازیکنان این تیم باعث شده تا چندسال متوالی حرف اول فوتبال در آسیا را بزنند.

وی تصریح کرد: اما احساسم می گوید ما مقابل ایران شکست نمی خوریم و بازی عراق و ایران با تساوی یک - یک به پایان می رسد. البته باید بگویم ایران قطعا بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد و حقش است پس از نزدیک به یک دهه روی سکوی نخست قرار بگیرد.

محمد عماد در پایان خاطرنشان کرد: ایران بازیکنان خیلی خوبی دارد که می تواند این تیم را تا فینال ببرد. لیگ برتر ایران بازیکنانی نظیر بشار رسن و طارق همام را در خود گنجانده است که هر دو نفر آنها شرایط خیلی خوبی دارند. ضمن اینکه بازیکنانی نظیر جهانبخش و سامان قدوس فوق العاده هستند و مجموعه بازیکنان خوبی که در تیم ملی ایران حضور دارند می توانند به کمکشان بیاید.
Histats.com START (standard) Histats.com END