آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
علی قلی زاده هافبک تیم ملی فوتبال ایران اردوی تیم ملی را در امارات ترک کرد. قلی‌زاده به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ایران در جام ملت‌ها نبود.
به گزارش فیدوس: علی قلی زاده هافبک تیم ملی فوتبال ایران اردوی تیم ملی را در امارات ترک کرد. قلی‌زاده به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ایران در جام ملت‌ها نبود.
  علی قلی زاده که بامداد امروز امارات را به مقصد اسپانیا و با هدف پیوستن به باشگاهش که در اسپانیا اردو دارد، ترک خواهد کرد، گفت: پس از جام جهانی تمام تلاشم را به کار بستم تا بتوانم توجه آقای کی روش را جلب کنم و تمام تلاشم را انجام دادم. اما با یک بدشانسی روبرو شدم و تمام مدت که اینجا بودم بیشترین توجه به من شد تا بتوانم به مسابقات برسم و قسمتم حضور در این مسابقات نبود.

وی افزود: امیدوارم تیم ملی بعد از سالیان دراز این امر مهم را محقق کند و قهرمان بشود. من هم تمام وجودم همراه تیم خواهد بود و دعا می کنم که تیم موفق شود.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی در مورد هدفش پس از بازگشت به باشگاه گفت: اول باید مصدومیتم را درمان و رفع کنم تا این مشکل دیگر برای من بوجود نیاید و تکرار نشود و تلاش می کنم بتوانم بهترین بازیها را برای باشگاهم انجام دهم.
Histats.com START (standard) Histats.com END