آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۱۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خرمشهر گفت: از ابتدای امسال ۱۱۸ فعالیت در حوزه مسکن کمیته امداد این شهرستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال انجام شده است.
به گزارش فیدوس: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خرمشهر گفت: از ابتدای امسال ۱۱۸ فعالیت در حوزه مسکن کمیته امداد این شهرستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال انجام شده است.

علی ناصرزاده اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال با اعتباری معادل سه میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال حدود ۱۱۸ خدمات در حوزه مسکن شامل خرید، تکمیل و تجهیز واحدهای مسکونی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد خرمشهر ارائه شده است.

وی به تشریح اقدامات انجام شده پرداخت و گفت: کمیته امداد شهرستان خرمشهر در سال ۹۷ اقدام به احداث، خرید و تکمیل ۱۰ واحد مسکن برای مددجویان شهری و تکمیل و مقاوم سازی ۳۰ واحد مسکن روستایی کرده است.

بنا به گفته رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خرمشهر احداث فضاهای جانبی شامل آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و حصارکشی به تعداد ۱۸ واحد اقدام و انجام ۶۰ مورد تعمیرات کلی و جزیی ساختمان های مددجویان از دیگر خدمات ارائه شده ازسوی کمیته امداد خرمشهر است.

وی در ادامه از اعطای انشعابات رایگان مدجویان خبر داد و بیان کرد: در راستای حمایت بیشتر از مددجویان خرمشهری در سال جاری، این مددجویان از انشعاب رایگان برخوردار خواهند شد که به منظور مددجویان به سازمان‌های مربوطه معرفی می شنود تا از خدمات حمایتی در قالب انشعابات بهره مند ‌شوند.

ناصرزاده در پایان تامین مسکن و خدمات عمران مددجویان را از اولویت های کمیته امداد دانست و تلاش‌های خیرین در این زمینه را قابل تقدیر دانست.
Histats.com START (standard) Histats.com END