آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازیکنان تیم های پدیده، ماشین سازی و صنعت نفت را یک جلسه محروم کرد.
به گزارش فیدوس: کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

دیدار تیم های پدیده و ماشین سازی تبریز برگزار و از سوی یوسف بخشی زاده، مربی ماشین سازی تبریز مبنی بر اعتراض مکرر به تصمیم داور که منجر به اخراج وی شد و بیان کلمات نامناسب به داور به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محمد حسین کنعانی زادگان، بازیکن تیم ماشین سازی تبریز مبنی بر رفتار غیر ورزشی خارج کردن پیراهن که سبب تحریک تماشاگران و بازیکنان تیم حریف شد به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علیرضا مرادی، مربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل رفتار غیر ورزشی با مربی و سرپرست تیم مقابل و با قصد مضروب کردن مدیر تیم پدیده به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (محرومیت در این رای قابل تجدید نظر است)

خلعتبری بازی با پرسپولیس را از دست داد
تیم پدیده مشهد به دلیل اهانت به هواداران تیم به داوری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم پدیده مشهد نیز به دلیل رفتار غیرورزشی با بازیکن تیم مقابل و درگیری با وی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. به این ترتیب خلعتبری بازی با پرسپولیس در هفته نخست نیم فصل دوم را از دست می دهد.

جریمه نقدی پارس جنوبی
مسابقه تیم های پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین بازی که سبب وقفه در مسابقه شد رخ داد. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

محرومیت یک جلسه ای جاسم کرار
دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران در مرحله یک چهارم حذفی برگزار و از سوی جاسم کرار بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و تکرار آن بعد از مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
تیم صنعت نفت آبادان نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی سپیدرود
تیم سپید رود رشت به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داوران در دیدار برابر استقلال تهران باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه تیم مس و محرومیت فرهاد فخیم
دیدار تیم های مس سونگون و مقاومت البرز برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم مس سونگون نسب به تیم مقابل و تماشاگران اهانت رخ داد. تیم مس سونگون به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرهاد فخیم، بازیکن تیم مس سونگون به دلیل اهانت به تیم مقابل به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم مس سونگون به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. شیخ السلامی، سرپرست تیم مس سونگون و همچنین سرپرست تیم مقاومت البرز به دلیل بی احترامی به یکدیگر هر کدام منفردا به توبیخ کتبی محکوم شدند.

کلیه آرای فوق قطعی است.
Histats.com START (standard) Histats.com END