آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سفیر پاکستان زمان دقیقی برای حل و فصل موضوع آزادی مرزبانان ایرانی نداد اما امیدواریم که پیش از پایان سال این اتفاق محقق شود.
به گزارش فیدوس: رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سفیر پاکستان زمان دقیقی برای حل و فصل موضوع آزادی مرزبانان ایرانی نداد اما امیدواریم که پیش از پایان سال این اتفاق محقق شود.

مرتضی صفاری نطنزی رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دیدار امروز خود با سفیر پاکستان درباره آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده ایرانی خبر داد.

وی با بیان اینکه سفیر پاکستان می گوید مرزبانان ربوده شده ایرانی در سلامت کامل هستند، اظهار داشت: طبق گفته سفیر پاکستان، دولت این کشور به طور جدی این موضوع را دنبال می کند و در تلاش است تا جایگاه و مخفیگاه گروه های شروری که مرزبانان ایرانی را ربوده اند، پیدا کند.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: مرزبانان ربوده شده ما در دست گروه شرور منطقه هستند و صرفاً در یک گروه ثابت نیستند. بلکه مدام گروه هایی که آنان را نگه می دارند، تغییر می کنند.

صفاری نطنزی بیان کرد: ارزیابی ما این است که دولت جدید پاکستان همراه تر از دولت قبلی این کشور است و در این زمینه متعهد شده است تا مرزبانان ربوده شده ایرانی را هرچه سریعتر پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: سفیر پاکستان زمان دقیقی به بنده برای حل و فصل این موضوع نداد اما امیدواریم که پیش از پایان سال، با پیگیری های دولت پاکستان این اتفاق محقق شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END