آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سامانه آنلاین اخذ عوارض نقل و انتقال املاک تجاری در منطقه آزاد اروند رونمایی شد.
به گزارش فیدوس: مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سامانه آنلاین اخذ عوارض نقل و انتقال املاک تجاری در منطقه آزاد اروند رونمایی شد.

 کمال رضایی گفت: با توجه به بهبود زیر ساختهای کشور، بسیاری از سازمان های دولتی به دنبال ارایه خدمات متمرکز الکترونیکی هستند چرا که روش های توزیع شده با هزینه های زیادی همراه بوده و دشواری هایی در راستای بکارگیری شان بر جای می‌گذارد.

رضایی افزود: در این راستا، سازمان منطقه آزاد اروند پیرو ماده ۱۱ آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی مناطق آزاد پیرامون اخذ عوارض خدمات شهری در ازای ارایه معافیت مالیاتی نسبت به طراحی و راه اندازی این سامانه نرم افزاری اقدام کرده است.

وی با اشاره به گستره بهره مندی از این سامانه گفت : حدود ۵۷ صنف در شهرهای آبادان و خرمشهر با عضویت بیش از ۱۸ هزار واحد صنفی فعال از طریق این سامانه به صورت آنلاین خدمات الکترونیکی دریافت خواهند کرد که قطعا نقش بسزایی در خدمات دولت الکترونیک و حذف فرآیندهای غیرضروری خواهد داشت.

مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند افزود: راه اندازی این سامانه خدمتی نوین به شهروندان در منطقه آزاد اروند است که به منظور تسریع در امر پرداخت عوارض بصورت آنلاین، معافیت مالیاتی و اخذ مجوز الکترونیکی نقل و انتقال توسط همشهریان در کمترین زمان ممکن رونمایی شده است.

 این سامانه با آدرس tp.arvandfreezone.com در دسترس عموم شهروندان منطقه آزاد اروند است.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END