آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت : پنج نفر که با پرونده 2 شهید انتظامی در درگیری روز گذشته اشرار مسلح در منطقه گلزار بردسیر استان کرمان ارتباط داشتند، دستگیر شدند .
به گزارش فیدوس: فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت : پنج نفر که با پرونده 2 شهید انتظامی در درگیری روز گذشته اشرار مسلح در منطقه گلزار بردسیر استان کرمان ارتباط داشتند، دستگیر شدند .
سردار رضا بنی اسدی فر روز جمعه در مراسم تشییع 2شهید نیروی انتظامی افزود :یکی از دستگیرشدگان روز گذشته در جریان درگیری در خودروی متواری شده حضور داشته است. 
مراسم تشییع شهید ستواندوم سلمان رهنما اهل بردسیر و سرباز شهید حمید اسدی اهل استان اصفهان امروز جمعه از مقابل نیروی انتظامی بردسیر تا گلزار شهدا با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان برگزار شد. 
سردار بنی اسدی فر استان کرمان را یکی از پهناورترین استانهای کشور دانست و گفت: همجواری کرمان با استان سیستان و بلوچستان و عبور مواد مخدر از جفرافیای این استان، باعث بروز چنین درگیری ها و مسائلی می شود. 
وی در رابطه با این حادثه توضیح داد: به همکاران ما اعلام شده بود تصادفی در منطقه گلزار رخ داده و همکاران برای کمک به مجروحان به محل اعزام می شوند که با این مساله برخورد می کنند و متوجه وقوع درگیری می شوند. 
سردار بنی اسدی فر درباره علت شهادت عضو نیروی هوایی ارتش، سرباز حمید اسدی در این حادثه توضیح داد: ایشان داوطلبانه و با اصرار به همراهی برای دستگیری اشرار در این عملیات شرکت می کند و به فیض شهادت نائل می آید. 
وی نقش مردم را در تامین امنیت فردی و اجتماعی شایسته دانست و افزود: اگر تک تک افراد سهم خود را در این زمینه ادا کنند، ما کمترین تلفات را در حوزه امنیت خواهیم داشت. 
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان ادامه داد: امنیت امروز این استان پهناور با دهه های قبل که اشرار در طول سال در کوههای منطقه مستقر بودند و ایجاد ناامنی می کردند قابل مقایسه نیست. 
به گفته سردار اسدی فر تفاوت معناداری بین پلیس ایران و سایر پلیس های دنیا وجود دارد که آن وظیفه شناسی و مردم داری و متانت پلیس ایران در برخورد با مردم است. 
وی ادامه داد: با تجمیع توانمندی های امنیتی، نظامی و انتظامی استان کرمان این پیام را به متخلفان می دهیم که دستگاههای امنیتی و انتطامی با آنان برخورد مقتدرانه ای خواهند داشت. 
سردار بنی اسدی فر گفت: با کسب تجارب گذشته، نقاط قوت خود را در جهت خدمت به مردم تقویت می کنیم. 
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به راه‌های ارتباطی مردمی با نیروی انتظامی، از مردم خواست تا در شرایط حساس به کمک نیروهای امنیتی و انتظامی بیایند و در برخورد با هنجارشکنان با پلیس همکاری کنند. 
درگیری با اشرار مسلح در منطقه گلزار که بامداد پنج شنبه ششم دی ماه به وقوع پیوست موجب به شهادت رسیدن دو نفر از ماموران انتظامی شد. 
پیکر شهید حمید اسدی به زادگاهش منتقل و در آنجا تشییع خواهد شد. 
منطقه کوهستانی گلزار بردسیر یکی از مفرهای اشرار برای عبور مخفیانه از استان کرمان و دور زدن راههای اصلی تحت کنترل پلیس است. 
بردسیر در فاصله 60 کیلومتری غرب استان کرمان قرار دارد. 
منبع: ایرنا
Histats.com START (standard) Histats.com END