آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۵۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
طبق آمار کریستیانو رونالدو و فرناندو آلونسو ورزشکارانی هستند که در سال ۲۰۱۸ در کشور اسپانیا نامشان بیشتر از هر ورزشکار دیگری جستجو شده است.
به گزارش فیدوس: کریستیانو رونالدو ستاره سابق تیم فوتبال رئال مادرید، شخصیت ورزشی‌ای است که در کشور اسپانیا در اینترنت بیشتر از هر کس دیگری اسمش جستجو شده است. بعد از او فرناندو آلونسو، راننده فرمول یک قرار دارد. این آخرین آمار ارائه شده است.

هرچند با توجه به انتقال رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس در تابستان اصلا جای تعجب نیست که نام ستاره پرتغالی در صدر کسانی که نامشان جستجو شده قرار بگیرد، البته که نباید محبوبیت او را هم نادیده گرفت.

به طور میانگین ۴۶۹ هزار و۷۲۷ نفر نام ستاره پرتغالی را در یک بازی زمانی خاص جستجو کردند و بعد از او ۲۸۳ هزار و ۱۸۲ نفر نام فرناندو آلونسو را جستجو کردند.

این آمار مربوط به کل سال ۲۰۱۸ است. در لیست ۱۰ ورزشکاری که نامشان در اسپانیا در سال ۲۰۱۸ بیش از باقی ورزشکاران جستجو شده برای اولین بار رکوردی جدید ثبت شده و نام ۲ ورزشکار زن قرار دارد. این ورزشکاران گاربینه موگوروسا و سرنا ویلیامز هستند که رشته تخصصی هر دو ورزش تنیس است. اولی در رتبه هفتم و دومی در رتبه نهم قرار دارد.
Histats.com START (standard) Histats.com END