آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزییات سرقت ناکام امروز صبح تهران از شعب یکی از بانک‌‌های تهران را اعلام کرد.
به گزارش فیدوس: مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 3 سارق و مجروح شدن سارق چهارم در درگیری با کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت خبر داد.

با دستگیری اعضای گروه سارقان در صبح روز جاری و در تحقیقات از آنها مشخص شد که این گروه از سارقین قصد داشتند تا با برنامه‌ریزی اقدام به سرقت مسلحانه از یک شعبه بانکی در شعر تهران نمایند که البته در این امر ناکام ماندند.

در بازرسی از مخفیگاه متهمان علاوه بر کشف یک قبضه سلاح کمری مورد استفاده در تیراندازی به سوی پلیس ، دو قبضه بی سیم به همراه آبان و ادوات ضرب سکه های طلای تقلبی و همچنین آنها و مدارک شناسایی مجعول نیز کشف شد که تحقیقات در این خصوص در دستور کار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفته است .

 سرکرده این گروه از مجرمین که در زمان درگیری مورد اصابت گلوله قرار گرفته است، دارای ۱۳ سابقه دستگیری به اتهام ارتکاب جرائم مختلف کلاهبرداری، جعل، سرقت، زورگیری و ... است و تحت تعقیب پایگاه‌های مختلف پلیس آگاهی تهران بزرگ و همچنین سایر استان های کشور قرار دارد.
منبع: ایلنا
Histats.com START (standard) Histats.com END