آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۴۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
در ششمین همایش روز ملی صادرات در مراسمی صادرکنندگان نمونه سال ۹۶ خرمشهر معرفی شدند و از فعالان اقتصادی و پیشکسوتان صادرات برگزیده خرمشهر تجلیل شد.
به گزارش فیدوس: در ششمین همایش روز ملی صادرات در مراسمی صادرکنندگان نمونه سال ۹۶ خرمشهر معرفی شدند و از فعالان اقتصادی و پیشکسوتان صادرات برگزیده خرمشهر تجلیل شد.

 همزمان با روز ملی صادرات طی مراسمی که با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند و اتاق بازرگانی خرمشهر در آمفی تئاتر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر برگزار شد، چند صادر کننده به عنوان صادر کننده نمونه منطقه آزاد اروند معرفی و تجلیل شدند.

احمد رضا کاوری زاده و فرید حجازی پور از صادرکنندگان مصالح ساختمانی برای دومین سال متوالی به عنوان صادرکننده نمونه منطقه آزاد اروند برگزیده شدند.

مریم درویشی، حسن سرادی پور، عبدالرضا سریح زاده و سالم احمدی رجا نیز امسال جزو هفت صادرکننده نمونه منطقه آزاد اروند در خرمشهر معرفی شدند.

در این مراسم از ۱۰ پیشکسوت صادرات برگزیده و پنج فعال اقتصادی برگزیده نیز تجلیل شد.

کاهش رونق فعالیت تجاری در مرز شلمچه در مقایسه با مرز چذابه و دیگر مرزهای کشور از جمله نکاتی بود که در حاشیه این مراسم از سوی فعالان اقتصادی خرمشهر به عنوان یک مطالبه مطرح شد.
Histats.com START (standard) Histats.com END