آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۳۷۴
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف دو هزار و ۷۳۰ قبضه سلاح غیرمجاز در ۹ ماه سال جاری در سطح استان خبر داد.
به گزارش فیدوس: سردار حیدر عباس زاده در تشریح این خبر با تأکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی گفت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی استان ۲۴ طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در سطح استان در ۹ ماه سال جاری به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی با تلاش مستمر در سطح استان در ۹ ماه گذشته طی چندین طرح مقابله ای تعداد دو هزار و ۳۲۵ نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

سردار عباس زاده بیان کرد: در راستای اجرای این طرح تعداد ۴۹۴ قبضه سلاح جنگی و دو هزار و ۲۳۶ قبضه سلاح شکاری که در مجموع دو هزار و ۷۳۰ قبضه سلاح غیرمجاز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطعانه با دارندگان سلاح غیرمجاز را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد گفت: نیروهای پلیس با به کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می کنند، تقاضا می شود شهروندان ضمن همکاری با پلیس برای جلوگیری از تیراندازی های غیرمجاز هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
Histats.com START (standard) Histats.com END