آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
مدیرکل راه آهن خوزستان گفت: خط ریلی خوزستان به تهران از روز شنبه به دلیل تعمیرات مسدود و این انسداد تا پایان روز چهارم ادامه دارد.
به گزارش فیدوس: مدیرکل راه آهن خوزستان گفت: خط ریلی خوزستان به تهران از روز شنبه به دلیل تعمیرات مسدود و این انسداد تا پایان روز چهارم ادامه دارد.

عبدالکریم درویش زاده اظهار کرد: حد فاصل درود به ایستگاه بیشه در منطقه استان لرستان یک بلاک داریم که در دست تعمیر برای بازسازی است؛ این مسیر حدود ۱۵ کیلومتری با توجه به قدیمی بودن خط نیازمند بازسازی بود.

وی با اشاره به اینکه کار بازسازی با برنامه از پیش تعیین شده انجام می شود، ادامه داد: تاکنون هفت کیلومتر از آن به پایان رسیده و مابقی مسیر هم در دست اجرا است.

مدیرکل راه آهن خوزستان تصریح کرد: با توجه به اینکه خط فوق در منطقه صعب العبور قرار دارد و شرایط کاری بسیار سخت در درون تونل ها، نمی توان در یک برنامه زمانی کوتاه مدت این کار را انجام داد.

درویش زاده با بیان اینکه مقرر شد که مسیر چهار روز مسدود و خط را بازسازی کنند، خبر داد: خط ریلی خوزستان به تهران از روز گذشته  به دلیل تعمیرات مسدود و این انسداد تا پایان روز چهارم ادامه دارد.

وی در پایان گفت: پس از اتمام بازسازی خط فوق قطارهای خوزستان به تهران از روز پنجم حرکت خود را شروع می کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END