آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
ستاره تیم ملی استرالیا در بازی هرتابرلین برابر بایر لورکوزن با مصدومیت نسبتا شدیدی روبرو شد تا بدبیاری دیگر برای کانگوروها رقم بخورد.
به گزارش فیدوس: ستاره تیم ملی استرالیا در بازی هرتابرلین برابر بایر لورکوزن با مصدومیت نسبتا شدیدی روبرو شد تا بدبیاری دیگر برای کانگوروها رقم بخورد.

 تیم ملی فوتبال استرالیا بعد از جام جهانی با خداحافظی بازیکنانی چون تیم کیهیل و مایک یدیناک روبرو شد. در ادامه چند بازیکن این تیم با مصدومیت روبرو شدند. دانیل ارزانی پدیده استرالیایی‌ها و آرون موس بازیکن لیگ برتری از جمله این بازیکنان بودند تا مدافع عنوان قهرمانی حسابی قبل از شروع جام ملت‌ها با مشکل مواجه شده باشند.

این تمام ماجرا نبود و در حالی که کمتر از دو هفته تا شروع جام ملت‌ها زمان باقی است، متئو لکی دیگر ستاره استرالیا که در هرتابرلین بازی می‌کند، در بازی برابر بایر لورکوزن از ناحیه همسترینگ مصدوم شد. لکی در فهرست نهایی استرالیا برای جام ملت ها حضور دارد و به نظر می رسد این مصدومیت باشد شود تا یک مصدوم دیگر نیز به فهرست بازیکنان مصدوم گراهام آرنولد اضافه شود.

لکی در ۵۹ دیدار خود برای استرالیا توانسته است ۹ گل به ثمر برساند و در شش دیدار اخیر هرتابرلین نیز دو گل به ثمر رسانده و غیبت او ضربه مهلکی برای استرالیا در جام ملت‌ها خواهد بود.

استرالیا در جام ملت‌های آسیا با تیم‌های اردن، سوریه و فلسطین هم‌گروه شده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END