آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
یکی از کارگران معترض شهرداری آبادان در تجمع روز شنبه کارگران این شهرداری با ریختن بنزین به شهردار وی را تهدید کرد.
به گزارش فیدوس: یکی از کارگران معترض شهرداری آبادان در تجمع روز شنبه کارگران این شهرداری با ریختن بنزین به شهردار وی را تهدید کرد.
حدود 70 کارگر منطقه 2 شهری آبادان روز شنبه با تجمع مقابل شهرداری مرکزی این شهر خواهان پرداخت 2 ماه حقوق معوقه و هشت ماه بیمه خود شدند.
چند تن از این کارگران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفتند: برخی از کارگران شهرداری آبادان از مهرماه تاکنون حقوق دریافت نکرده اند ضمن اینکه هیچکدام از وعده های مسئولان شهرداری در خصوص پرداخت حقوق تاکنون محقق نشده است.
آنان افزودند:هشت ماه است حق بیمه کارگران نیز واریز نشده و این روند درمان کارگران و خانواده آنان را با مشکل جدی مواجه کرده است.
بنا به این گزارش زمانی که حسین حمیدپور شهردار آبادان برای گفت و گو با کارگران معترض در جمع آنها حاضر شد یکی از کارگران اقدام به پاشیدن بنزین روی شهردار و چند کارگر دیگر کرد و سریعا از محل متواری شد.
شهردار آبادان نبود نقدینگی در شهرداری و درآمد ثابت در این ارگان را علت تاخیر در پرداخت حقوق و مزایا اعلام کرد و گفت: متاسفانه شهرداری آبادان با معضل درآمد ثابت مواجه است و ارگان های دیگر نیز با پرداخت نکردن مطالبات شهرداری کوتاهی می کنند.
حسین حمیدپور افزود: رقم اندکی بودجه از ارزش افزوده به حساب شهرداری آبادان پرداخت خواهد شد تا در چند روز آینده بخشی از مطالبات کارگران پرداخت شود.
منبع: ایرنا
Histats.com START (standard) Histats.com END