آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
استاندار خوزستان: مشوق‌هایی برای واحدهای صنعتی خوزستان دیده شده است
استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم ایجاد بستر لازم برای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در شهرک‌های صنعتی استان خوزستان گفت: باید از مزیت‌های خدادادی استان برای توسعه و اشتغال پایدار با برنامه‌ریزی و رفع موانع استفاده شود.
به گزارش فیدوس: استاندار خوزستان گفت: دست‌هایی در استان خوزستان به دنبال بزرگ‌نمایی مشکلات و ناامیدسازی شهروندان هستند.

 شریعتی عصر امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی پارک جنگلی کوثر اندیمشک عنوان کرد: سالی یک‌میلیارد تومان از محل اعتبارات استان خوزستان به پارک جنگلی کوثر اندیمشک اختصاص داده شد.
غلامرضا شریعتی عصر امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی فاز دوم کنساتره سنگ آهن اندیمشک عنوان کرد: تولید محصول فروآلیاژ برای صنعت فولاد استان و کشور حائز اهمیت است.

وی، با اشاره به لزوم کاهش وابستگی صنعت فولاد به خارج کشور افزود: صنعت کشور در حوزه تولیدات محصولات فرو آلیاژ به خارج از کشور وابسته بوده و با بهره‌برداری از این واحد تولیدی، نیاز صنعت فولاد تا حد شایانی کاهش خواهد یافت.

استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم ایجاد بستر لازم برای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در شهرک‌های صنعتی استان خوزستان گفت: باید از مزیت‌های خدادادی استان برای توسعه و اشتغال پایدار با برنامه‌ریزی و رفع موانع استفاده شود.

وی افزود: باید در حمایت از تولیدکنندگان در استان و کشور به نحوی عمل کرد که حوزه تاثیرپذیری از تحریم‌ها در کشور به کمترین میزان ممکن و وابستگی به خارج ضمن حفظ تجارت با دیگر کشورها به حداقل ممکن برسد.

شریعتی اظهار کرد: مشوق‌هایی برای توسعه واحدهای صنعتی کوچک در شهرک‌های صنعتی پیش‌بینی و زیرساخت‌های لازم تا حد بضاعت برای حمایت از ایجاد اشتغال در استان فراهم می‌شود.

همچنین استاندار خوزستان با حضور در آئین افتتاح پایگاه قهرمانی شهدای اندیمشک تصریح کرد: شهرستان‌های ایذه و اندیمشک در حوزه ورزش کشتی از قطب‌های مهم این رشته ورزشی در استان و کشور محسوب می‌شوند.

وی گفت: نوجوانان با الگوپذیری از نسل‌های آینده با توجه به توسعه زیرساخت‌ها بیش از گذشته باید در زمینه قهرمانی موفق و قلب خوزستانی‌ها را شاد کنند.

شریعتی گفت: دولت با توجه به استعدادها و ظرفیت‌های هر منطقه به دنبال شکوفایی استعداد جوانان و پویایی کشور است.
Histats.com START (standard) Histats.com END