آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۱۲۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در حاشیه جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون مشترک برجام بدون حضور امریکا و برای بررسی ابعاد ناشی از خروج آمریکا از برجام و تبعات آن خواهد بود.
به گزارش فیدوس: معاون سیاسی وزیر امور خارجه هدف از مذاکرات با اروپایی‌ها را تأمین منافع ایران عنوان کرد و گفت: روز جمعه این هفته کمیسیون مشترک برجام به درخواست ایران جلسه خواهد داشت.

سید­عباس عراقچی در حاشیه حضور در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: کمیسیون مشترک برجام بدون حضور امریکا و برای بررسی ابعاد ناشی از خروج آمریکا از برجام و تبعات آن خواهد بود.

معاون سیاسی وزیر امورخارجه با اشاره به تشکیل این کمیسیون تأکید کرد: هدف از تشکیل این جلسه این است که چگونه می شود نبود آمریکا را جبران کرد و کشورهای دیگر چگونه می توانند این نبود را جبران کنند و منتظر هستیم ببینیم اروپایی‌ها می‌توانند به تعهدات خود درباره برجام عمل کنند یا نه.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وی افزود: هیچ بحث غیربرجامی با طرف های اروپایی و دیگر کشورها در حال حاضر نداریم و فقط در چارچوب برجام مذاکره می کنیم.
Histats.com START (standard) Histats.com END