آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۱۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
معاون امداد و نجات هلال‌احمر خوزستان گفت: در پی بارش و وقوع سیل و آبگرفتگی در سردشت دزفول، ۳۰ نفر از عشایر حادثه دیده توسط امدادگران از سیل و آبگرفتگی نجات یافتند.
 به گزارش فیدوس: معاون امداد و نجات هلال‌احمر خوزستان گفت: در پی بارش و وقوع سیل و آبگرفتگی در سردشت دزفول، ۳۰ نفر از عشایر حادثه دیده توسط امدادگران از سیل و آبگرفتگی نجات یافتند.
صادق سلامت اظهار کرد: عصر روز گذشته بر اثر بارش سیل و آبگرفتگی چادر عشایر در منطقه سردشت دزفول به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امدادی جمعیت هلال احمر خوزستان گزارش شد.

وی افزود: بلافاصله تیمی از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر خوزستان به همراه تجهیزات و امکانات لازم عازم منطقه شدند و ۳۰ نفر از کسانی را که به علت سیل و آبگرفتگی دچار حادثه شده بودند نجات دادند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان تصریح کرد: سه دست چادر، ۳۰ پتو، هشت موکت و ۳۰ عدد کنسرو امکاناتی بود که به سیل زدگان حادثه داده شد.

سلامت گفت: در حادثه برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه موتورسیکلت در  ۲۵ کیلومتری محور آبادان به ماهشهر  نیز یک نفر مصدوم و به دلیل شدت جراحات وارده به نزدیکترین مرکز درمانی اعزام شد.
Histats.com START (standard) Histats.com END