آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۱۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان غلظت گرد و غبار در هوای آبادان در ساعت 10 صبح امروز به بیش از 6 برابر حد مجاز رسیده است.


به گزارش فیدوس: شهریار عسکری در خصوص میزان آلاینده‌های پدیده گرد و غبار امروز در خوزستان اظهار کرد: در پی وقوع پدیده گرد و غبار در خوزستان، طبق آخرین اندازه‌گیری‌ها تا ساعت 10 امروز (30 بهمن‌ماه) میزان ذرات ریزگرد در هوای آبادان 974 میکروگرم بر مترمکعب بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه میزان حد آلاینده‌ها در هوا 150 میکروگرم بر مترمکعب است، اکنون غلظت گرد و غبار در آبادان بیش از 6 برابر حد مجاز است.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: همچنین میزان ریزگردها در اهواز 422 میکروگرم بر مترمکعب، امیدیه 249 میکروگرم بر مترمکعب، اندیمشک 190 میکروگرم بر مترمکعب، بهبهان 203 میکروگرم بر مترمکعب، حمیدیه 212 میکروگرم بر مترمکعب، دزفول 134 میکروگرم بر مترمکعب، رامشیر 264 میکروگرم بر مترمکعب، شادگان 274 میکروگرم بر مترمکعب، سوسنگرد 217 میکروگرم بر مترمکعب، شوش 90 میکروگرم بر مترمکعب، ماهشهر 208 میکروگرم بر مترمکعب، هندیجان 254 میکروگرم بر مترمکعب، بندر امام 212 میکروگرم بر مترمکعب اندازه‌ گیری شده است.

وی گفت: بدین ترتیب میزان غلظت ریزگردها در اهواز بیش از 2 برابر حد مجاز است.
Histats.com START (standard) Histats.com END