آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۰۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
مجید ناصری‌نژاد در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از بارش‌های اخیر بخصوص در شمال خوزستان خوشحال بوده و خدا را شاکریم، اظهار کرد: نگرانیم که با این بارش‌ها مسئولان خطر ریزگردها را فراموش کنند.
به گزارش فیدوس: مجید ناصری‌نژاد در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از بارش‌های اخیر بخصوص در شمال خوزستان خوشحال بوده و خدا را شاکریم، اظهار کرد: نگرانیم که با این بارش‌ها مسئولان خطر ریزگردها را فراموش کنند. 
  
وی در ادامه افزود: من به رییس‌جمهور، وزیر جهاد و نیرو تذکر می‌دهم که علت اصلی ریزگردها، انتقال آب از سرشاخه‌های کارون و دز است و باید به این عامل بپردازیم در حالیکه مسئولان به مسائل حاشیه‌ای می‌پردازند. 
  
این نماینده مجلس تاکید کرد: باید جلوی بحث انتقال آب را بگیریم در حالیکه همین حالا در دولت و غیردولت دنبال پروژه انتقال آب هستند در حالیکه ما این زنگ خطر را سال‌هاست که اعلام کردیم ولی دولت همیشه به مسائل حاشیه‌ای پرداخته است. 
  
ناصری‌نژاد در پایان، گفت: باید جلوی پروژه‌های انتقال آب گرفته شود زیرا تا زمانی که این پروژه‌ها فعال باشد مشکلات خوزستان حل نمی‌شود. 
  
وی با تسلیت سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج، ‌تصریح کرد:‌ این حوادث ناراحت‌کننده است و باید به فکر حل این سوانح باشیم.

Histats.com START (standard) Histats.com END