آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۰۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
علاوه بر استفانی کلیفورد، یک مدل مجله پلی‌بوی نیز دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را به داشتن "رابطه نامشروع" با خود و "تلاش برای لاپوشانی آن" متهم کرد.
به گزارش فیدوس، کارن مک‌دوگال، یکی از مدل‌های مجله پلی بوی مدعی شد که وی با ترامپ در سال 2006 رابطه داشته که این رابطه چند ماه پس از اینکه ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا کوچکترین پسر ترامپ را به دنیا آورد، آغاز شده بود.

کاخ سفید هنوز درباره این ادعاها پاسخ نداده است اما در بیانیه‌ای از سوی یک سخنگوی ناشناس به پایگاه خبری نیویورکر اعلام شده است که رئیس‌جمهور آمریکا هرگونه رابطه با مک‌دوگال را رد کرده و این ادعاها را "جعلی" می‌داند.

براساس خبر نیویورکر رابطه 9 ماهه این دو در سکوت و بدون هیچگونه جنجالی پایان یافته بود اما سال‌ها بعد در اواخر کمپین ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 مک‌دوگال داستان رابطه‌اش با ترامپ را فروخت.

در پنجم اوت 2016 وی با شرکت وابسته به نشریه نشنال اینکوآیرر توافق کرد که توافق انجام شده به ارزش 150 هزار دلار بوده است اما هیچ وقت این داستان منتشر نشد.

مک‌دوگال به نیویورکر گفته است: من تمام شروط اعلام شده در این توافق را درک نکردم. این مساله تقصیر من بود.

دیوید پکر، صاحب شرکت نشنال اینکوآیرر که ادعا می‌شود یکی از دوستان ترامپ بوده و در دوران کمپین ریاست جمهوری از وی حمایت کرده، این داستان را خریده است.

چندی قبل گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه مایکل کوهن، وکیل وقت سازمان ترامپ و وکیل شخصی کنونی رئیس‌جمهوری آمریکا یک ماه پیش از انتخابات نوامبر ۲۰۱۶ با استفانی کلیفورد، بازیگر سابق فیلم‌های مستهجن توافق کرد تا او در ازای دریافت ۱۳۰ هزار دلار دیگر شکایتی از ترامپ نداشته باشد.

این بازیگر فیلم‌های مستهجن که آن زمان ۲۷ سال داشته، پیشتر به منابعی گفته بود که سال ۲۰۰۶ با ترامپ رابطه داشته است و این مساله در واقع یک سال پس از ازدواج رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا با ملانیا ترامپ رخ داده بود.
Histats.com START (standard) Histats.com END