آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
کادرفنی پرسپولیس برای عبور از مدافع تیم ملی فوتبال ایران برنامه ویژه‌ای را در نظر گرفته است.
به گزارش فیدوس: مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش ایران در خط دفاعی السد قطر تبدیل به یکی از مهره های قابل اطمینان این تیم تبدیل و در رقابت های لیگ ستارگان قطر نمایش قابل قبولی داشته است.

این تیم که در پنج دیدار اخیر خود در رقابت های لیگ ستارگان قطر توانسته است چهار پیروزی و یک تساوی کسب کند موفق شد در نخستین بازی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز مقابل الوصل امارات به پیروزی برسد.

آنالیز کادرفنی پرسپولیس از عملکرد السد قطر نشان دهنده قدرت بالای خط دفاعی این تیم دارد. از این رو مربیان پرسپولیس برای گلزنی مهاجمان خود در دیدار با السد قطر برنامه ویژ ای را در نظر گرفته اند. آنها می خواهند همچون بازی فصل گذشته خود مقابل الاهلی عربستان از توپ های زمینی استفاده کنند تا از سرعت بالای بازیکنان خود بهره ببرند.

میانگین قدی بازیکنان خط دفاعی السد قطر، بالاتر از مهاجمان پرسپولیس است. از این رو برانکو ایوانکوویچ تصمیم دارد خط دفاعی نماینده قطر را با ارسال پاس های کوتاه و عمقی در محوطه جریمه، تحت فشار قرار دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹ سه شنبه اول اسفندماه در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف السد قطر در دوحه می رود.
Histats.com START (standard) Histats.com END