آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۵۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
گلزن سنگالی لیورپول درباره درخشش در لیگ قهرمانان و هت تریک برابر پورتو به صحبت پرداخت.
به گزارش فیدوس: لیورپول توانست با هت تریک سادیو مانه با ۵ گل در زمین پورتو به برتری برسد و خیال خود را برای رسیدن به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا راحت کند. 

سادیو مانه گلزن سنگالی درباره درخشش خود برابر پورتو و هت تریک در لیگ قهرمانان گفت: خیلی خوشحالم که در سطح بالایی از فوتبال در لیگ قهرمانان توانستم برای تیمم هت تریک کنم. بازی برابر پورتو دشواریهای زیادی داشت و در ابتدا فکر نمی کردیم بتوانیم اینقدر خوب بازی کنیم ولی رفته رفته توانستیم گل های مهمی به ثمر برسانیم و خوشحالم که نقش زیادی در برد تیمم داشتم و توانستم به تیمم کمک کنم تا بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورد. من هیچوقت به توانایی خودم شک نداشتم و می دانستم که می توانم برای تیمم مفید باشم و خوشحالم در این بازی توانستم ارزش هایم را ثابت کنم.

سادیو مانه تاکنون توانسته است ۱۲ گل برای تیمش در این فصل به ثمر برساند و تنها یک گل با بهترین عملکرد خود فاصله دارد که فصل قبل توانست ثبت کند و ۱۳ بار برای تیمش گلزنی کرد.

او در ادامه صحبت های خود گفت: امسال بازی های حساس و مهم زیادی در پیش داریم که باید بتوانم سربلند از زمین بیرون بیاییم. در لیگ برتر بازی های ما بسیار حساس و مهم پیش می روند و باید بتوانیم تا جایی که ممکن است امتیاز کسب کنیم و در پایان فصل رتبه خوبی داشته باشیم. در لیگ قهرمانان نیز باید بتوانیم همین عملکرد خوب را ادامه دهیم. نباید فکر کنیم بازی با پورتو تمام شده است و مغرورانه در زمین بازی کنیم. یک ۹۰ دقیقه حساس دیگر در پیش داریم و امیدوارم بتوانیم به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان برسیم.
برچسب ها: مانه ، لیورپول ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END