آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۵۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه حریفان تیم های ایرانی در آسیا تا دندان مسلح هستند و این کار را سخت می کند گفت: شفر نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

به گزارش فیدوس: محمود فکری در خصوص عملکرد شفر در استقلال گفت: در مجموع انتظار بیشتری از این سرمربی خارجی می رفت اما او به طور کامل نتوانسته انتظارات را برآورده کند اما امیدواریم در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشته باشد که بتواند استقلال را به مقام قهرمانی برساند اگر چه با شرایطی که تیم های عربی دارند این کار بسیار مشکل اما دور از دسترس نیست.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار روز سه شنبه آبی پوشان برابر الریان قطر از هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان گفت: مطمئنا بازی سختی خواهد بود. الریان یکی از تیم های متمول فوتبال آسیاست که بازیکنان گران قیمتی را جذب کرده و برابر پیروزی برابر استقلال و دیگر حریفانش است اما استقلال را هم نمی توانیم دست کم بگیریم زیرا دو بازیکن خوب خریده و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است و پیروزی برابر سپیدرو شرایط این تیم را تغییر داده و امیدوارم بتواند با روحیه خوب مقابل این حریف قطری قرار گرفته و در اولین بازی سه امتیاز را از آن خود کند.

وی تاکید کرد: در لیگ قهرمانان تیم های عربی تا دندان مسلح هستند و از لحاظ امکانات بازیکنان خوب و فوتبال ما تفاوت های فوق العاده زیادی دارند اما باز هم از تیم هایی چون استقلال و پرسپولیس می ترسند و همیشه نگران این هستند که با آن همه امکانات مقابل این دو تیم پرطرفدار ایرانی شکست بخورند.

فکری در خصوص شرایط نفت مسجدسلیمان هم گفت: خوشبختانه همچنان فاصله خود را با سایر تیم ها حفظ کرده ایم و نسبت به آنها امتیاز بیشتری داریم. نیم فصل دوم همیشه فشار بر روی تیم ها زیاد است و همه بدنبال گرفتن امتیاز هستند البته روز دوشنبه یک بازی سخت مقابل خونه به خونه بابل داریم که امیدوارم در این بازی موفق شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولان فوتبال استان با شما همکاریهای لازم را انجام می دهند گفت: از مسئولین متشکرم. آنها تلاش زیادی می کنند تیم به لیگ برتر راه پیدا کند و مطمئنم با حمایت هواداران این اتفاق خواهد افتاد.

فکری خاطرنشان کرد: منظورم از شیطنت برخی ها متاسفانه تیم هایی هستند که بدنبال این هستند که ما و دیگر تیم های بالانشین را تضعیف کرده و با رفتار ناشایستی که از خود نشان می دهند بتوانند جلوی امتیاز گیری بالانشینان جدول را بگیرند که این یک رفتار بسیار زشت و ناپسند است.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که در نساجی بودم آقای قهرمانی برای ما دو بار سوت زد و شرایط خوب نبود. در دیدار برابر خونه به خونه هم قهرمانی وظیفه قضاوت این دیدار را به عهده دارد اما آرزو می کنم سوت های او در نتیجه تاثیرگذار نباشد و عدالت در بازی رعایت شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END