آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
مسعود صادقی مدیرکل نظارت بر توزیع شرکت توانیر از برنامه های ویژه ای برای ارتقاء رشد کمی و کیفی صنعت برق خوزستان خبر داد و گفت: در برنامه ریزی های پیش رو با توجه به پتانسیل های فنی و تخصصی و با سرمایه گذاری های مناسب تلاش می شود تا صنعت برق خوزستان شاهد تحولات و پیشرفت های مناسبی گردد.
به گزارش فیدوس: مسعود صادقی مدیرکل نظارت بر توزیع شرکت توانیر از برنامه های ویژه ای برای ارتقاء رشد کمی و کیفی صنعت برق خوزستان خبر داد و گفت: در برنامه ریزی های پیش رو با توجه به پتانسیل های فنی و تخصصی و با سرمایه گذاری های مناسب تلاش می شود تا صنعت برق خوزستان شاهد تحولات و پیشرفت های مناسبی گردد.

مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر که در جلسه همسو سازی اهداف بهره برداری شرکت های توزیع جنوب و جنوب غرب کشور سخن می گفت؛ افزود: توسعه زیرساخت های راهبردی شبکه، بهبود استحکام و تاب آوری شبکه های برق با توجه به بروز حوادث طبیعی به ایجاد ظرفیت های مناسب برای جذب سرمایه گذاری های جدید در صنعت برق از جمله اولویت های توانیر در حوزه توزیع برق است.

صادقی تصریح کرد: با بهره وری مناسب، کیفیت مطلوب، کسب مزیت اقتصادی، آگاهی از وضعیت موجود، جلب رضایت مشترکین و نظارت بر فعالیت ها می توان عملکرد حوزه توزیع را به نحو چشمگیری ارتقاء داده و این امر خصوصاً در شرکت های توزیع جنوب کشور با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

براساس این گزارش جلسه همسو سازی اهداف بهره برداری شرکت های توزیع با حضور شرکت های توزیع اهواز، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، ایلام، شیراز به میزبانی شرکت توزیع برق خوزستان در آبادان برگزار شد.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه آخرین وضعیت شبکه برق استان های یاد شده بررسی و تدابیر لازم جهت تابستان پیش رو به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
منبع: خوز نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END