آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
اعضای هیأت منصفه و دادستان ایالت «میشیگان» امریکا برای دکتر متجاوز که 150 دختر جوان را هدف آزار جنسی قرارداده بود خواستارافزایش مجازات زندان وی شدند.
به گزارش فیدوس: اعضای هیأت منصفه و دادستان ایالت «میشیگان» امریکا برای دکتر متجاوز که 150 دختر جوان را هدف آزار جنسی قرارداده بود خواستارافزایش مجازات زندان وی شدند.

 متهم «لری ناصر»چندی قبل به جرم آزار ده‌ها دخترجوان ازجمله اعضای تیم ملی ژیمناستیک زنان امریکا دستگیر و پس ازمحاکمه به 60 سال زندان Prison محکوم شده بود، اما اکنون دادستان دادگاه میشیگان خواستار افزایش دوران محکومیت وی شده است.به گفته دادستان با توجه به شکایت 150 دختر و خانواده هایشان از این دکتر، وی مستحق محکومیت بیشتر است.دکتر «لری» برای مدت زمانی طولانی به‌عنوان پزشک Doctorورزشکاران و تیم ملی ژیمناستیک زنان امریکا مشغول به کار بوده و طی این سال‌ها از دختران جوان سوء‌استفاده کرده است. گفته شده قربانیان اغلب در زیر زمین خانه این دکتر مورد تعرض قرار می‌گرفتند. جایی که وی به‌عنوان کلینیک خود در آن فعالیت داشته است.اطلاعات موجود نشان می‌دهد که او از قربانیان خود عکس و فیلم نیز گرفته و این تصاویر را در رایانه شخصی‌اش نگهداری می‌کرد. این گزارش حاکیست که این پزشک آخرین بار وقتی دختر جوانی را به مطب و زیرزمین خود برده بود، دختر جوان توانست از چنگال او فرار کند و پلیس را به این مخفیگاه شیطانی بکشاند. 
Histats.com START (standard) Histats.com END