آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
استقلال خوزستان با پیروزی در برابر پدیده مشهد، بعد از مدت‌ها نوار ناکامی‌های خود را قطع کرد.
به گزارش فیدوس: استقلال خوزستان با پیروزی در برابر پدیده مشهد، بعد از مدت‌ها نوار ناکامی‌های خود را قطع کرد.
 از سری رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز تیم‌های استقلال خوزستان و پدیده مشهد در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با یک گل به سود آبی پوشان اهوازی به پایان رسید.

* گل این بازی را وحید نامداری در دقیقه ۴۲ وارد دروازه پدیده مشهد کرد.

* این بازی را جواد رحیم ‌زاده با کمک بابک داوری و محمد هاشمی‌نسب قضاوت کرد و در آن به حکیم نصاری و یونس دلفی (استقلال) و محمداسماعیل نظری، امین قاسمی‌نژاد و محمدرضا خانزاده (پدیده) کارت زرد نشان داد.

* استقلال خوزستان در این بازی با ترکیب: وحید شیخ‌ویسی، علیرضا دغاغله، موسی کولیبالی، میثم دورقی، مهرداد پورابوالقاسم، حکیم نصاری، عادل کلاه‌کج (۶۵- یونس دلفی)، وحید نامداری (۸۵- سلمان بحرانی)، اسماعیل شریفات (۷۷- محمد شریفی)، فرید بهزادی کریمی و جونیور مارینی بازی کرد.

* پدیده مشهد نیز در این بازی با ترکیب: سعید جلالی‌راد، سعید صادقی، محمدرضا خانزاده، محمدحسین مرادمند (۴۶- سید عبدالله حسینی)، محمدرضا ناصحی، محمداسماعیل نظری (۴۶- سالار افراسیابی)، معین عباسیان، امین قاسمی‌نژاد، حسین فاضلی (۷۶- حسین مهربان)، محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی در برابر حریف صف‌آرایی کرد.

* استقلال خوزستان پس از چند هفته ناکامی، در یک ورزشگاه تقریباً خالی از تماشاگر و در غیاب چند بازیکن مصدوم نظیر ابوالفضل علایی، سعید زارع، امین آرام‌طبع و عقیل کعبی برابر تیم پدیده مشهد قرار گرفت تا نوار شکست‌های اخیر را قطع کند. پدیده‌ای‌ها نیز با روحیه بالایی که در پی مغلوب کردن نفت آبادان داشتند، به اهواز آمده بودند تا ضمن کسب پیروزی در این مسابقه بار دیگر به تیم‌های بالای جدول نزدیک شوند.

* عمده حملات استقلالی‌ها روی حرکات بهزادی کریمی و شریفات از جناحین و جونیور مارینی در نوک حمله پایه‌گذاری می‌شد و وحید نامداری در هنگام حمله به مثلث تهاجمی تیمش اضافه می‌شد.

* قبل از آغاز مسابقه، یاد و خاطره محمد سعدونی پیشکسوت فقید فوتبال خوزستان گرامی داشته شد.

* هواداران خوزستانی استقبال زیادی از این مسابقه به عمل نیاوردند و حدود پانصد نفر از بازی دیدن کردند.

* قبل از شروع دیدار استقلال خوزستان و پدیده، محمدرضا خلعتبری در آغوش ویسی قرار گرفت و با او خوش‌وبش کرد.

* بازیکنان و نیمکت نشینان استقلال خوزستان در نیمه اول به قضاوت ضعیف جواد رحیم زاده اعتراض می‌کردند.

* بهروز مکوندی مربی استقلال خوزستان در اعتراض با سوت‌های اشتباه رحیم‎زاده از روی نیمکت تیمش اخراج شد و حکیم نصاری هم کارت زرد گرفت.

* نام محمد شریفی بازیکن جدید استقلال خوزستان در لیست بازیکنان ذخیره قرار داشت، اما یعقوب کریمی دیگر بازیکن جدید استقلالی‌ها به این بازی نرسید.

*جیم هان سن، مشاور برنامه‌ریزی فیفا که برای بازدید از باشگاه‌های استقلال خوزستان، فولاد و صنعت نفت آبادان به ایران آمده، امروز از جایگاه ویژه تماشاگر بازی استقلال خوزستان و پدیده بود.

* عقیل کعبی بازیکن مصدوم استقلال خوزستان و یعقوب کریمی بازیکن جدید این تیم از جایگاه به تماشای بازی پرداختند.

* هواداران استقلال خوزستان در پایان مسابقه به شدت مربیان و بازیکنان این تیم را تشویق کردند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END