آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
آلبوم موسیقی «حرمان» به آهنگسازی صادق تسبیحی و امید نعمتی از روز چهارشنبه بیستم دی در قالب اولین اثر مستقل خوانندگی امید نعمتی روانه بازار موسیقی شد.
به گزارش فیدوس: آلبوم موسیقی «حرمان» با صدای امید نعمتی به آهنگسازی مشترک صادق تسبیحی و امید نعمتی و تهیه کنندگی احسان رسول اف از روز چهارشنبه بیستم دی ماه در قالب اولین اثر مستقل این خواننده روانه بازار موسیقی شد. آلبوم شامل ۱۰ آهنگ با اشعاری از حافظ، حمید مصدق، حسین منزوی، نادر نادرپور، مهدی اخوان ثالث و تعدادی دیگر از شاعران است که به خوانندگی امید نعمتی، آهنگسازی خود او و صادق تسبیحی تولید شده است. ضمن اینکه صادق تسبیحی در این اثر نقش تنظیم کننده را نیز به عهده داشته است. 

«دوردستان»، «پریشانی»، «بازگشت»، «یاد مهتابی»، «حرمان»، «ترن»، «مجنون خیابان ها»، «می سپارمت به باد»، «فراموشی ها»، «از دریچه تاریک» آثاری هستند که در این آلبوم برای علاقه مندان ارائه شده است. ضمن اینکه نازنین احمد زاده نوازنده ابوا، روزبه اسفندارمز نوازنده کلارینت،کوروش بابایی نوازنده کمانچه، بهزاد حسن زاده نوازنده کمانچه، علی ضرابی نوازنده ترومپت، مهیار طهماسبی نوازنده ویولنسل، داریوش آذر نوازنده سینت بیس و کنترباس، بهرنک بقایی نوازنده تار، فرزان بیژنی نوازنده هورن، سعید پیلتن نوازنده درامز، کاوه تسعیری نوازنده ویولا، دانیال جورابچی نوازنده ویولن و ویولا، مازیار خواجیان نوازنده سینت، دارا دارایی نوازنده گیتار بیس، نیما رمضان نوازنده گیتار الکتریک، امین طاهری نوازنده درامز، فراز عقیلی نوازنده پیانو، ابراهیم علوی نوازنده گیتار کلاسیک، سیامک کریم پور نوازنده ترومبون و حسام الدین محمدیان پور نوازنده پرکاشن گروه نوازندگان آلبوم را تشکیل می دهند.

نعمتی که هم اکنون به عنوان خواننده گروه «پالت» نیز به فعالیت مشغول است چندی قبل درباره اولین اثر مستقل خود گفته بود: « بعد از انتشار قطعه «هرمان» در فضای مجازی که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد، با مشورت برخی از دوستان هنرمندم تصمیم گرفتم که با توجه به حال و هوای این قطعه آثار دیگری را در قالب یک آلبوم مستقل منتشر کنیم که خوشبختانه این اتفاق انجام گرفت.»

او ساعت ۲۲ روز جمعه ۲۹ دی ماه نیز اولین کنسرت مستقل خود را درچارچوب برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر به مخاطبانش در تالار همایش ایرانیان ارائه می دهد.
Histats.com START (standard) Histats.com END