آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دزفول مرگ 'محسن عادلی ' مصدوم آشوب دهم دی ماه دزفول در بازداشتگاه را تکذیب کرد و گفت: فرد مذکور در جریان نا آرامی های اخیر افراد هنجار شکن در کوی مدرس این شهر به شدت مصدوم شده و در بیمارستان جان باخت.
به گزارش فیدوس: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دزفول مرگ 'محسن عادلی ' مصدوم آشوب دهم دی ماه دزفول در بازداشتگاه را تکذیب کرد و گفت: فرد مذکور در جریان نا آرامی های اخیر افراد هنجار شکن در کوی مدرس این شهر به شدت مصدوم شده و در بیمارستان جان باخت.
برخی شبکه های معاند خارجی روز گذشته در اخباری دروغ مدعی شدند نوجوانی به نام &#۳۹;محسن عادلی&#۳۹; که در جریان تجمع اعتراض آمیز دهم دی ماه در دزفول بازداشت شده بود در بازداشتگاه جان باخته است.

شهر دزفول در نهم و دهم دی ماه شاهد تجمع افراد هنجار شکنی بود که به اموال عمومی خسارت زدند.

در جریان این نا آرامی ها که تا پاسی از شب ادامه داشت نوجوانی به نام &#۳۹; محسن عادلی &#۳۹; از اهالی کوی مدرس دزفول از ناحیه سر به شدت مصدوم شده بود که به بیمارستان منتقل شد اما تلاش برای نجات جان وی به دلیل شدت مصدومیت موثر واقع نشد و جان باخت.

امیر عیسی زاده چهارشنبه ضمن تکذیب اخبار منتشر شده از سوی رسانه های معاند خارجی مبنی بر &#۳۹; مرگ محسن عادلی در بازداشتگاه در دزفول &#۳۹; اظهار داشت: جوان مذکور در جریان نا آرامیهای دهم دی ماه در کوی مدرس دزفول به شدت مصدوم شده و در بیمارستان جان باخت.

وی بیان داشت: از آنجا که این فرد از ناحیه پشت سر مصدوم شده بود معلوم نیست از سوی چه کسی مصدوم شده است.

عیسی زاده گفت:در جریان تجمع غیر قانونی افراد هنجارشکن در منطقه مهاجرنشین کوی مدرس دزفول در دهم دی ماه تعدادی بازداشت شده که همه آنها در سلامت کامل هستند.
منبع: ایلنا
برچسب ها: تکذیب ، مرگ ، محسن عادلی ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END