آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به کسی قول قهرمانی یا سکوی دومی را نداده‌ام ولی تا آخرین روز مسابقات دست از تلاش برای شاد کردن دل هواداران و مردم خوزستان برنمی‌داریم،

به گزارش فیدوس: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به کسی قول قهرمانی یا سکوی دومی را نداده‌ام ولی تا آخرین روز مسابقات دست از تلاش برای شاد کردن دل هواداران و مردم خوزستان برنمی‌داریم،

سید اکبر پورموسوی در خصوص شرایط این تیم، اظهار کرد: خدا را شکر از نظر روحی روانی در شرایط خوبی به سر می‌بریم و تمام تیم نیز عزم خود را برای عملکردی خوب برابر گسترش فولاد جزم کرده‌اند. گسترش تیم خوبی است که به خوبی نیز فوتبال بازی می‌کند. امیدوارم بتوانیم با روحیه و انگیزه‌ای که داریم از این دیدار نیز نتیجه‌ بگیریم و به روند خوب‌مان ادامه دهیم.

وی خاطر نشان کرد: پس از تساوی با سیاه‌جامگان که توانستیم جایگاه دومی‌مان را در جدول حفظ کنیم، جلسه‌ای با بازیکنانم داشتم و بابت این موضوع به آنها تبریک و خسته نباشید گفتم. درست است که نتوانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم که بابت این موضوع هم از هواداران عذرخواهی کردم اما چیزی از ارزش بازیکنانم کم نمی‌شود چرا که آنها با تمام توان و انگیزه بازی کردند ولی فوتبال است و یک روز نتیجه می‌گیری و یک روز ممکن است موفقیت حاصل نشود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه‌ داد: در بازی با سیاه‌جامگان پس از گل اول ما، داور یک پنالتی‌ ۱۰۰ درصدی را به سود ما نگرفت و معتقدم اگر آن پنالتی‌ گرفته می‌شد و ما با نتیجه‌ ۲ بر صفر به کارمان ادامه می‌دادیم، این مهم می‌توانست در ادامه نیز شرایط بازی را تغییر دهد و بازیکنان با روحیه بهتر به کار خود ادامه دهند. در بازی با پرسپولیس نیز یک پنالتی‌ برای ما گرفته نشد ولی هیچ کسی از جمله رسانه‌ها به این موضوع نپرداختند، من نمی‌گویم خدای نکرده از سوی داور عمدی رخ داده است، منظورم این است که حق فولاد نادیده گرفته شد.

پورموسوی در ادامه‌ با تمجید از عملکرد بازیکنانش، خاطر نشان کرد: به هر حال نباید از تلاش بازیکنان فولاد چشم‌ پوشی کرد و خدا را شکر امسال تمام مجموعه از هیات مدیره و مدیرعامل گرفته تا بازیکنان، کادر فنی و هواداران، همدل هستند و همه با انگیزه این که امسال فولاد به آن چه حقش است برسد، کار می‌کنند. امیدوارم آخر فصل نتیجه‌ای رقم بخورد که شادی مردم خوزستان را در بر داشته باشد، البته من تاکید می‌کنم که قول قهرمانی یا سکوی دومی را به هیچ کسی نداده‌ام ولی تا آخرین روز بازی‌ها دست از تلاش برای شاد کردن دل هواداران و مردم خوزستان برنمی‌داریم.

وی در پاسخ به این سوال که گویا سرانجام ماندن عبدالله‌زاده در فولاد قطعی شد، اظهار کرد: متاسفانه عبدالله زاده با یکی دو نفر مشورت داشت که مشاوران خوبی نبودند. او یک روز قبل از این که درخواست رضایت‌نامه از باشگاه داشته باشد، به من اعلام کرده بود که می‌خواهد در فولاد بماند و مصمم به کار خود ادامه دهد که من هم از این هدف او استقبال کردم و به او گفتم کسی با شما مشکلی ندارد و فولاد تیم شما است اما فردای آن روز از باشگاه درخواست جدایی داشت.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان‌ کرد: عبدالله‌زاده چند روز پیش نیز با یکی از رسانه‌ها مصاحبه داشت و گفته بود که می‌خواهد مانند یک سرباز در خدمت فولاد باشد و من هم طی یک نامه به باشگاه اعلام کردم که با جدایی عبدالله‌زاده مخالفم. به هر حال امیدوارم طبق آن چه خود او گفته است، مانند یک سرباز در خدمت تیم باشد و به صورتی کار کند که روزهای خوبی در فولاد و همچنین تیم‌ ‌ملی  ایران داشته باشد.
Histats.com START (standard) Histats.com END