آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۰۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: رشد قیمت مسکن همگام با نرخ تورم منطقی است، و نباید با توجیه افزایش مصالح ساختمان قیمت مسکن را نیز به یکبار افزایش داد.
به گزارش فیدوس: رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: رشد قیمت مسکن همگام با نرخ تورم منطقی است، و نباید با توجیه افزایش مصالح ساختمان قیمت مسکن را نیز به یکبار افزایش داد.
 
مصطفی قلی خسروی در خصوص شرایط بازار مسکن با توجه به رشد قیمت در ماه های اخیر بیان کرد: رشد چندانی در قیمت مسکن در ماه های اخیر رخ نداده است و براساس بررسی اتحادیه املاک رشد مسکن از شاخص تورم عبور کرده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به رکود حاکم بر بازار مسکن ارائه اعداد و ارقام از رشد این بازار نمی تواند تاثیر چندانی بر شرایط فعلی بازار داشته باشد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تصریح کرد: رشد قیمت ها در بازار مسکن به شاخص تورم رسیده و می توان رشد قیمت مسکن گوی سبقت را از شاخص ربوده است.

قلی خسروی در توضیح تاثیر افزایش قیمت آهن بر رشد قیمت ها در بازار مسکن اظهار کرد: توجیح افزایش قیمت آهن در بازارهای جهانی برای تقویت قیمت مسکن در ماه های اخیر درست نیست.

وی یاد آور شد: به خریداران مسکن توصیح می کنیم هر زمان توانایی خرید را داشتند نسبت به این کار اقدام کنند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک در انتها خاطر نشان کرد: رشد قیمت مسکن همگام با نرخ تورم منطقی است، و نباید با توجیه افزایش مصالح ساختمان قیمت مسکن را نیز به یکبار افزایش داد.
منبع: میزان
Histats.com START (standard) Histats.com END