آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه نفرات جدیدی از خدمه نفتکش ایرانی هنوز پیدا نشده اند،گفت: مرکز نجات کشور چین از کشورهایی که در نزدیکی نفتکش هستند، درخواست کمک کرده است.
به گزارش فیدوس: معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه نفرات جدیدی از خدمه نفتکش ایرانی هنوز پیدا نشده اند،گفت: مرکز نجات کشور چین از کشورهایی که در نزدیکی نفتکش هستند، درخواست کمک کرده است.
هادی حق شناس درباره آخرین وضعیت اطفا حریق نفتکش ایرانی اظهار کرد: همچنان عملیات اطفا حریق ادامه دارد و یک هیات از سازمان بنادر به منطقه ای که کشتی دچار آتش سوزی شده اعزام شده‌اند.

وی افزود: چینی ها فعالیتشان در این باره بیشتر شده و مرکز ام ار سی سی (مرکز نجات کشور) از کشورهایی که در نزدیکی نفتکش هستند درخواست کمک کرده و خوشبختانه کشتی شناور است و غرق نشده است.

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی درباره افراد مفقوده شده گفت: نفرات جدیدی از خدمه این نفتکش ایرانی هنوز پیدا نشده اند اما، احتمال زنده بودن خدمه هنوز وجود دارد.

حق شناس درباره متصاعد شدن گازهای سمی از این کشتی، خاطرنشان کرد: خود کشتی حامل مایعی بین گاز و بنزین است و به همین دلیل متساعد شدن گاز سمی طبیعی است.

وی درباره زمان اطفا حریق در کشتی گفت: امیدواریم عملیات اطفا هر چه زودتر و طی امروز و فردا به پایان رسید.
Histats.com START (standard) Histats.com END