آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: با وجود اینکه استقلال خوزستان تیم خوبی است اما به باختن عادت کرده و این نقطه ضغف بزرگی است که ما از آن استفاده خواهیم کرد.
به گزارش فیدوس: سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: با وجود اینکه استقلال خوزستان تیم خوبی است اما به باختن عادت کرده و این نقطه ضغف بزرگی است که ما از آن استفاده خواهیم کرد.
 

رضا مهاجری درباره بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: استقلال خوزستان تیم خوبی است و قطعا بازی سختی مقابل این تیم داریم. در نیم فصل دوم همه بازی‌ها سخت می‌شود مخصوصا با تیم‌هایی که در منطقه سقوط قرار دارند. دیدید که سیاه‌جامگان چگونه مقابل فولاد رده دومی و نفت تهران هم مقابل پرسپولیس صدرنشین نتیجه گرفت.

وی ادامه داد: با وجود اینکه استقلال خوزستان تیم خوبی است اما به باختن عادت کرده و این نقطه ضغف بزرگی است که ما از آن نهایت بهره را خواهیم برد و به دنبال کسب سه امتیاز هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره مصدومان و محرومان تیمش برای این بازی هم تصریح کرد: شهاب گردان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و اکبر صادقی را هم به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی با صنعت نفت که به اعتقاد من نادرست بود، همراه خود نخواهیم داشت.

مهاجری درباره اینکه پس از کسر 6 امتیاز بازیکنان این تیم آیا بازهم امیدوار به کسب سهمیه هستند، تاکید کرد: چرا که نه؟ در فوتبال چیزی غیر ممکن نیست. مگر تیم ما فصل گذشته با توجه به شرایطی که داشت 5 برد متوالی کسب نکرد یا پیکان 7 برد متوالی بدست نیاورد بنابراین با وجود کسر 6 امتیاز بازهم به کسب سهمیه امیدواریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان کسر امتیاز مجدد به دلیل شکایت بازیکنان خارجی طلبکار پیشین این تیم وجود دارد، گفت: 4 پرونده شکایت داشتیم که سه پرونده بسته شده و فقط پرونده شکایت ایگور پراهیچ باز است که با او هم در مورد نحوه پرداخت مطالبات او توافق صورت گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره نحوه جدایی اکبر ایمانی و امثال او در تیم‌های دیگر که پس از درخشش در تیم‌های خود به دلایل مختلف از این تیم‌ها ناگهانی جدا شده و مشکلاتی را برای تیم‌های پیشین خود ایجاد می‌کنند، تاکید کرد: باشگاه اسناد و مدارک خود را در این زمینه به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال داده و بیش از این نمی‌خواهم به این موضوع ورود کنم. فقط می‌توانم بگویم که گذشت زمان ثابت می‌کند بازیکنانی که اینگونه رفتار می‌کنند آیا تصمیم درستی گرفته بودند یا نه؟؟
Histats.com START (standard) Histats.com END