آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
سوال بزرگ از مدیران پرسپولیس؛
تمدید قرارداد سرمربی پرسپولیس همچنان به تعویق می‌افتد و دلیلش نیز بر کسی پوشیده نیست. در ماه های اخیر بارها بحث تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس مطرح شده ولی هنوز به سرانجام نرسیده است.
به گزارش فیدوس: تمدید قرارداد سرمربی پرسپولیس همچنان به تعویق می‌افتد و دلیلش نیز بر کسی پوشیده نیست.
در ماه های اخیر بارها بحث تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس مطرح شده ولی هنوز به سرانجام نرسیده است.
 مدیران باشگاه و شخص برانکو بارها در مصاحبه های خود تاکید کردند که مشکل خاصی بر سر تمدید قرارداد وجود ندارد اما مشخص نیست چرا این اتفاق رخ نمی دهد.

پیش از این عنوان می شد که برانکو نگران وضعیت مدیریت باشگاه است و پس از کنار رفتن طاهری و قدرت گرفتن گرشاسبی پیش بینی می شد که خیال او نیز تا حدی راحت شده باشد.

تسویه حساب و پرداخت مطالبات بحث دیگری بود که به عنوان مشکل بر سر راه تمدید قرارداد عنوان شد که به تازگی باشگاه اعلام کرد که مطالبات مرد کروات و دستیارانش پرداخت شده تا از این حیث نیز مشکلی نمانده باشد.

سوال بزرگ از مدیران پرسپولیس؛ چرا برانکو تمدید نمی‌کند؟!

برانکو در تازه ترین اظهاراتش اعلام کرد که دیگر مشکل خاصی وجود ندارد و به زودی قراردادش تمدید می شود و مدیران باشگاه نیز همین موضع را داشتند اما در حالی که گفته شده بود تا پایان هفته گذشته این اتفاق رخ می دهد باز هم تمدید به تعویق افتاد.

پرسپولیس وضعیت خوبی در جدول دارد و شانس اول قهرمانی محسوب می شود اما هواداران این تیم نگرانند چرا که این تیم از نقل و انتقالات محروم است و هنوز بسیاری از بازیکنان و البته سرمربی تیم قراردادشان برای فصل بعد را تمدید نکرده اند.

پرسپولیس اکنون یکی از بهترین تیم های تاریخ را دارد، تیمی که با برانکو از انتهای جدول به صدر رسید و با تفاضل گل قهرمانی را از دست داد، فصل بعد با اقتدار قهرمان شد و برای نخستین بار به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید و در فصل جاری نیز با ایجاد اختلاف 9 امتیازی با تیم دوم شانس نخست قهرمانی است.

این تیم اما می‌تواند با رفتن برانکو و ستاره‌هایی که قراردادشان رو به اتمام است، خیلی زود به یکی از ضعیف ترین تیم‌ها تبدیل شود.

جالب اینکه قرارداد زلاتکو، برادر برانکو نیز تا پایان فصل منعقد شده که باعث شده شبهات درباره عدم علاقمندی برانکو به تمدید قرارداد افزایش یابد.

مدیران پرسپولیس در طول هفته های اخیر همیشه عنوان کرده اند که مشکلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد و در اواخر هفته این اتفاق رخ می دهد، باید دید هفته موردنظر آنها چه زمانی از راه خواهد رسید!
Histats.com START (standard) Histats.com END