آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
وزیر وزرش امروز در حالی وارد خوزستان شد که خبرنگاران برای پوشش این مراسم از سوی اداره کل ورزش استان، دعوت نشده‌اند.
به گزارش فیدوس: وزیر وزرش امروز در حالی وارد خوزستان شد که خبرنگاران برای پوشش این مراسم از سوی اداره کل ورزش استان، دعوت نشده‌اند.
سلطانی فر صبح امروز با استقبال استاندار خوزستان و نماینده مردم رامهرمز در مجلس وارد فرودگاه اهواز شد و با بالگرد راهی رامهرمز شد و از آنجا قرار است به چند شهرستان دیگر سفر کند.

نکته مهم سفر وزیر ورزش و جوانان این بود که اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، خبرنگاران را برای پوشش این مراسم دعوت نکرده است و به نظر می‌رسد تعداد دو تا سه رسانه همسو با سیاست‌های آنها برای پوشش این مراسم مطلع شده‌اند.

به نظر می‌رسد؛ اداره کل ورزش و جوانان از سؤالات نمایندگان رسانه‌ها از وزیر ورزش در خصوص ضعف‌های بی‌شمار ورزش استان که صدای همه را در مدت اخیر درآورده است، واهمه داشته که ترجیح داده وزیر ورزش بدون رودررو شدن با اصحاب رسانه، سفر خود را انجام دهد.

موضوع دیگری که در سفر وزیر ورزش و جوانان به وضوح به چشم می‌خورد، نبود نمایندگان اهواز در مجلس برای استقبال از وی در فرودگاه اهواز بوده است که بر اساس خبرهای دریافتی، اداره کل ورزش و جوانان از آنها برای حضور در این استقبال دعوت نکرده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END