آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
در راستای حضور پرشور مردم خوزستان در راهپیمایی «شکوه وحدت»
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خوزستان در پیامی مشترک از حماسه حضور مردم خوزستان در راهپیمایی «شکوه وحدت» تقدیر کردند.
به گزارش فیدوس: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خوزستان در پیامی مشترک از حماسه حضور مردم خوزستان در راهپیمایی «شکوه وحدت» تقدیر کردند.
در پیام مشترک  آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری و غلامرضا شریعتی در خصوص حضور باشکوه مردم در راهپیمایی «شکوه وحدت» به منظور محکومیت اغتشاشات اخیر کشور آ»ده است: راهپیمایی حماسی و کم نظیر «شکوه وحدت» یادمان تجدید میثاق ملت سرافراز  ایران با ارزش‌های  بلند انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبعیت از فرمایشات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است که در قامت صلابت و استواری والا به نمایش گذاشته شد. ملت همیشه در صحنه استان خوزستان با حضور کم نظیر خود تصویری مثال زدنی و شورانگیز در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی  نشان دادند و بار دیگر ثابت کردند تمام مردان و زنان، اقوام غیور، گروه ها و جریانات  سیاسی و مردمی با آرمان های این انقلاب پیوندی ناگسستنی بسته اند و در یک جبهه واحد دستاوردها و حقیقت جامعه اسلامی را به رخ استکبار و ایادی آنها در منطقه کشیدند. 
 
در این پیام عنوان شده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل از جان گذشتگی هزاران شهید و جانباز است در طول چهار دهه عمر خود همواره با تحریم ها و توطئه های بسیاری از سوی برخی کشورها مرتجع منطقه و استکبار جهانی روبرو  شده است و الحق و الانصاف با قامتی راسخ و اراده ای آهنین به پیروزی و موفقیت های بسیاری در برابر این دسیسه ها و دشمنی ها دست پیدا کرده است. بی‌شک حضور حماسی شما مردم شریف و ولایتمدار  استان خوزستان در صحنه های مختلف انقلاب، شما مردم مومن و انقلابی که موجی از امید و همدلی و وحدت را آفریدید، نشان گر اعتقاد راسخ به ارکان  نظام، آرمان های امام راحل و پیروی از مقام عظمای ولایت و ایران اسلامی است
 
در پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان تصریح شده است: نظام جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار با اقتدار و تلاش همه جانبه در مسیر عظمت و تعالی این کشور گام بر می دارد و همواره خود را خادمی راستین این ملت می داند. هیچ گاه بر خواسته ها و مطالبات به حق آحاد مردم کوتاهی نخواهد کرد و به پیروی از اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر پایه مردمسالاری دینی و عظمت ملی بنا شده است به حرکت خود ادامه می‌دهد  چرا که همواره  مردم را ولی نعمت خود می داند.
 
در این پیام تاکید شده است: بر خود فرض می دانیم از حضور همه اقشار  مردم استان خوزستان در راهپیمایی ۱۳ دی ماه نودو شش قدردانی  و سپاسگزاری  کنیم. رجا واثق داریم این حضور پرشکوه مردم باعث خواهد شد ما مسئولین همواره عاشقانه دل در گرو این مردم نهیم و برای سرافرازی این ملت قهرمان و سربلند تلاش و مجاهدت های بسیاری کنیم.
 
Histats.com START (standard) Histats.com END