آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، در بیانیه‌ای نمایش روز سه شنبه "نیکی هیلی" سفیر و نماینده دائم آمریکا را در سازمان ملل "اشک تمساحی تهوع آور" دانست.

به گزارش فیدوس: نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، در بیانیه‌ای نمایش روز سه شنبه "نیکی هیلی" سفیر و نماینده دائم آمریکا را در سازمان ملل "اشک تمساحی تهوع آور" دانست.
 در این بیانیه آمده است: جمهوری اسلامی ایران سخنان مداخله جویانه نماینده آمریکا و سایر مقامات آمریکایی را در حمایت از خشونت و اغتشاش  به شدت محکوم می‌کند. این سخنان برای سرپوش گذاشتن بر سیاست‌های شکست خورده آمریکا و متحدانش در منطقه بیان شده است و می‌خواهند از این طریق از مردم شجاع و شریف ایران انتقام بگیرد.

 در ادامه این بیانیه تاکید شده است: مداخلات آمریکا در ایران از کودتای 28 مرداد تاکنون کارنامه‌ای خونین و ننگین بوده است. تهدیدات و یاوه‌گویی‌های نماینده آمریکا در سازمان ملل حمایت از خشونت‌طلبی و آتش‌افروزی در ایران محسوب می‌شود. امنیت و ثبات ایران در چهاردهه گذشته متکی به مردم بوده است و مردم ایران با وجود جوسازی‌های اخیر از حقوق و دستاوردهای انقلاب اسلامی حفاظت خواهند کرد و اجازه نخواهند داد خشونت و ویرانگری، این حقوق ذاتی و دستاوردهای تاریخی را تخریب کنند؛ چراکه حافظه تاریخی ملت ایران هنوز خاطره جنایات و ذلت تحمیلی رژیم دیکتاتوری تحت حمایت آمریکا را فراموش نکرده است.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END