آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
صادق تبریزی از پیشکسوتان نقاشیخط در ایران با انتشار متنی به جعل آثارش واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری مهر، صادق تبریزی با انتشار پیامی از خریداران خواست درباره اصالت آثار اطمینان حاصل کنند.
به گزارش فیدوس: صادق تبریزی از پیشکسوتان نقاشیخط در ایران با انتشار متنی به جعل آثارش واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری مهر، صادق تبریزی با انتشار پیامی از خریداران خواست درباره اصالت آثار اطمینان حاصل کنند.
در پیام این هنرمند آمده است: «به تازگی عده‌ای سودجو اقدام به ساخت آثاری جعلی با امضای بنده کرده‌اند. به این وسیله از خریداران محترم خواستارم که برای اطمینان یافتن از اصالت آثار خریداری شده این آثار را صرفا از طریق گالری‌داران یا مجموعه‌داران محترم همراه با سرتیفیکیت و برگه خرید خریداری کنند. همچنین اعلام می‌شود برای تایید اثر خریداری شده می‌توانند با نماینده اینجانب آقای مهرداد فلاح تماس بگیرند و از اصالت اثر خریداری شده خود مطمئن شوند.»صادق تبریزی از پیشروان مکتب سقاخانه در هنرهای تجسمی ایرانی و از هنرمندان مهم جریان «سقاخانه» شناخته می‌شود. او از سال‌های ۱۳٣٧ آثار خود را در نمایشگاه‌های مختلف به نمایش گذاشته است. آمریکا، سوئد، فرانسه، چک و ‌اسلواکی، ایتالیا، استرالیا، دبی و... کشورهایی هستند که آثار او را نمایش داده‌اند.
Histats.com START (standard) Histats.com END