آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دوازدهمین روز دی ماه سال جاری با 33 واحد رشد به پله 96 هزار و 241 واحدی صعود کرد.
به گزارش فیدوس: بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دوازدهمین روز دی ماه سال جاری با 33 واحد رشد به پله 96 هزار و 241 واحدی صعود کرد.
 در معاملات امروز تعداد یک هزار و 304 سهم اوراق بهادار به ارزش 2 میلیارد و 825 میلیون 285 هزار ریال در بیش از 65 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

 بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) 10 واحد، شاخص بازار اول با 39 واحد، شاخص آزاد شناور 14 با واحد رشد و شاخص قیمت (هم‌وزن) 79 واحد، شاخص کل (هم‌وزن) 105 واحد و شاخص بازار دوم با 12 واحد کاهش همراه بودند.

 نماد‌های پر بیننده معاملات امروز ایران خودرو، فولاد مبارکه اصفهان، سایپا، ماشین سازای اراک با روند منفی و نمادهای س. نفت و گاز، و پتروشیمی تامین، ملی صنایع مس ایران، تامین سرمایه امید با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

 *معاملات بازار فرابورس

 شاخص بازار فرا‌بورس با ریزش بیش از 2 واحدی به پله 1055 واحدی اُفت کرد.

 همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد 533 هزار و 229 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد 477 میلیون و 583 هزار ریال در بیش از 44 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

 در معاملات بازار فرابورس نمادهای سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی با روند صعودی و نمادهای هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، کشت و صنعت ناب خراسان، آتیه داده پرداز و پالایش نفت لاوان با روند مثبت به کار خود پایان دادند.
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END