آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
رییس شورای شهر اهواز در جلسه علنی شورا:
رییس شورای شهر اهواز، خاطرنشان کرد: اعتراضات اخیر موجبات خوشحالی کشورهای مانند اسراییل و رژیم سعودی را در بر داشته است . ملت ایران با اقتدار پاسخ شایسته ای به جوسازی ها و رفتارهای ساختارشکنانه در روزهای آینده خواهد داد.
به گزارش فیدوس: محمد جعفر فلسفی رییس شورای شهر اهواز در جلسه علنی شورا که هم اکنون درحال برگزاری است، با اشاره به اعتراضات اخیر در برخی از شهرهای کشور، اشتباهات ، بی دقتی و بی توجهی به واقعیت های جامعه را از علل اعتراضات اخیر دانست و اظهار کرد: رسانه ای کردن اینکه باید  سی میلیون نفر از یارانه بگیران را حذف کرد و یا اعلام‌ افزایش قیمت بنزین از بی تدبیری ها صورت گرفته در دولت بود که می شد این مساله را بهتر مدیریت کرد.

رییس شورای شهر اهواز با اشاره به انحراف اعتراضات مردمی و سر دادن شعارهای ساختار شکنانه ، آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی و هدف قرار دادن تمثال شهدا و رهبری بیان کرد: رد پای سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی و معاند نظام قابل مشاهده است‌ . گروهی از داخل قصد بزرگنمایی مشکلات و معضلات در کشور را دارند. رهبری انقلاب در سخنرانی اخیر به فضاسازی علیه دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی در شبکه های اجتماعی و مجازی هشدار داده بودند.

فلسفی گفت: به فرموده رهبری نباید اجازه بهره برداری از این فضا را به دشمن داد .

رییس شورای شهر اهواز، خاطرنشان کرد: اعتراضات اخیر موجبات خوشحالی کشورهای مانند اسراییل و رژیم سعودی را در بر داشته است . ملت ایران با اقتدار پاسخ شایسته ای به جوسازی ها و رفتارهای ساختارشکنانه  در روزهای آینده خواهد داد.

فلسفی در پایان از تجمع گسترده در روزهای آینده در اهواز در پاسخ به شعارهای ساختارشکنانه و غیر اسلامی و‌تجمعات غیرقانونی خبر داد.
منبع: آراس
Histats.com START (standard) Histats.com END