آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: شایعه منتشر شده در فضای مجازی در مورد جلسه اخیر شورای عالی امنیت ملی و تذکر به یکی از شخصیت‌های کشور صحت ندارد و لازم است رسانه‌های گروهی با حفظ هشیاری از انتشار شایعات اختلاف‌برانگیز خودداری کنند.
به گزارش فیدوس: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: شایعه منتشر شده در فضای مجازی در مورد جلسه اخیر شورای عالی امنیت ملی و تذکر به یکی از شخصیت‌های کشور صحت ندارد و لازم است رسانه‌های گروهی با حفظ هشیاری از انتشار شایعات اختلاف‌برانگیز خودداری کنند.

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در واکنش به برخی اخبار درباره تذکر این شورا به آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد اعلام کرد: «این دبیرخانه تنها مرجع اطلاع‌رسانی در مورد اخبار، مصوبات و جلسات شورای عالی امنیت ملی است و اخباری که خارج از این مسیر منتشر می‌شود، مورد تأیید نیست. شایعه منتشر شده در فضای مجازی در مورد جلسه اخیر شورای عالی امنیت ملی و تذکر به یکی از شخصیت‌های کشور صحت ندارد و لازم است رسانه‌های گروهی با حفظ هشیاری از انتشار شایعات اختلاف‌برانگیز خودداری کنند.»

 از صبح امروز شایعه‎ای دال بر احضار و تذکر به آیت الله علم الهدی از سوی شورای عالی امنیت ملی منتشر شده بود که ابتدا از سوی دفتر امام جمعه مشهد و سپس از سوی این شورا تکذیب شد.
منبع: ایلنا
Histats.com START (standard) Histats.com END