آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
بارسلونا پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات مذاکرات برای جذب کوتینیو را آغاز کرده و البته هنوز نتوانسته تیم انگلیسی را برای خرید ستاره‎اش متقاعد کند.

به گزارش فیدوس: بارسلونا پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات مذاکرات برای جذب کوتینیو را آغاز کرده و البته هنوز نتوانسته تیم انگلیسی را برای خرید ستاره‎اش متقاعد کند.
در حالی که امروز پنجره نقل و انتقالات زمستانی در تاریخ یکم ژانویه سال ۲۰۱۸ باز شده است، تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد دوباره برای خرید کوتینیو به لیورپول فشار آورد. اما این تیم مذاکرات را پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات شروع کرده و دقیقا مثل تابستان نتوانسته نتیجه‎ای بگیرد.

طبق ادعای آس جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس بارسلونا، آماده است تا فشار بیشتری به تیم انگلیسی وارد کند، اما کلوپ به هیچ وجه حاضر به فروش ستاره تیمش نیست، حتی اگر او درخشش و تاثیرگذاری گذشته در تیمش را نداشته باشد. سرمربی آلمانی معتقد است حضور او در تیم برای روحیه تیم در لیگ قهرمانان اروپا بسیار مهم است.

مشکل بارسلونا این است که این تیم بازیکنی می‎خواهد تا بتواند از او در رقابت‎های اروپایی استفاده کند و کوتینیو این قابلیت را به این دلیل ندارد که در لیگ قهرمانان اروپا برای لیورپول به میدان رفته است. این یعنی او در صورت پیوستن به بارسلونا تنها در لالیگا می‎تواند برای این تیم به میدان برود، جایی که بدون کوتینیو هم بارسا شانس خوبی برای رسیدن به قهرمانی دارد.

البته که با این حال بارسا تصمیمی برای دست برداشتن از تلاش برای خرید کوتینیو ندارد و حتی اگر باز هم موفق به جذب او نشود در تابستان آینده برای خریدنش تلاش می‎کند و آن زمان می‎تواند در اروپا هم این بازیکن را به خدمت گیرد.

در گزارشات اخیر آمده که به غیر از کوتینیو بازیکنان دیگری هم هستند که شانس پیوستن به بارسا را دارند و باید دید در نهایت این تیم کدام بازیکن را به خدمت خواهد گرفت. 
منبع: ورزش سه
Histats.com START (standard) Histats.com END