آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۴۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
پست برق 33/132 کیلوولت کوی ملت اهواز با حضور معاون وزیر نیرو و استاندار خوزستان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش فیدوس: پست برق 33/132 کیلوولت کوی ملت اهواز با حضور معاون وزیر نیرو و استاندار خوزستان به بهره‌برداری رسید. 

امروز، 10 دی ماه با حضور هوشنگ فلاحتیان معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و محمود دشت بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان فاز اول طرح دائم پست برق 33/132 کیلوولت کوی ملتاهواز افتتاح شد. 
  
فاز اول طرح دائم این پست شامل نصب یک دستگاه ترانس به ظرفیت 50 مگاولت آمپر و هدف از اجرای این پروژه کاهش بارگیری از ترانس پست‌های زرگان،‌ زیتون و ملی راه، افزایش ظرفیت و تأمین انرژی برق مورد نیاز نواحی تحت پوشش، افزایش پایداری و کاهش محدودیت و شبکه توزیع و افزایش قابلیت مانور در شبکه توزیع بوده است. 

عملیات اجرایی این پست برق از سال 95 آغاز شد و در سال جاری به پایان رسید. کارفرمای این پروژه شرکت برق منطقه ای خوزستان و مشاور طرح شرکت محاسبان علم و تجربه بوده است..

همچنین امروز همزمان با پست برق ملت به منظور تغذیه پست، ورود و خروج رینگ این پست به طول 5 کیلومتر مدار به صورت 2 مداره باندل دو سیمه به تعداد 8 دستگاه دکل فلزی با استفاده از هادی هاوک افتتاح شد. 

کارفرمای این طرح شرکت برق منطقه‌ای خوزستان و مشاور آن شرکت قدس نیرو بوده است. 

 کلیه مراحل طراحی و خدمات مهندسی این دو پروژه و همچنین ساخت تجهیزات و اجرای عملیات توسط شرکت‌های داخلی انجام و اعتبار طرح ها از محل اعتبارات شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تأمین و پرداخت شده است
Histats.com START (standard) Histats.com END