آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۴۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پیروزی دو گله مقابل تراکتورسازی رضایت بخش بود اما مهم‌ترین مساله حضور حداکثری هواداران سرخپوشان پایتخت بود.
به گزارش فیدوس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پیروزی دو گله مقابل تراکتورسازی رضایت بخش بود اما مهم‌ترین مساله حضور حداکثری هواداران سرخپوشان پایتخت بود.
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیمش، اظهار کرد: از پیروزی مقابل تراکتورسازی خوشحال و راضی هستم و از این نتیجه‌ لذت بردم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و باید بگویم چیزی که بیش‌تر از همه من را خوشحال کرد، پر شدن ورزشگاه آزادی بود. این بیش‌ترین شادی برای من است که می‌توانم حضور حداکثری هواداران‌مان را در بازی‌های‌مان ببینیم.

او ادامه‌ داد: تراکتورسازی کاملا تیم خود را تغییر داده بود. وقتی یحیی گل محمدی روی نیمکت این تیم است نشان می‌دهد که چه تیم قوی مقابل ما قرار گرفته است. تراکتورسازی با انگیزه بالا پا به میدان مسابقه گذاشت و با این هدف مقابل پرسپولیس قرار گرفت که به جمع چهار تیم برتر لیگ برتر صعود کند که به نظر من استحقاق این مساله را نیز دارد. از روش بازی خودمان راضی هستم و زمانی که فیلم بازی را مشاهده کردم قابل تشخیص بود که حریف حتی یک شانس گلزنی هم نداشت اما ما در مقابل می‌توانستیم از موقعیت‌های دیگر خود استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حواشی تیمش برابر تراکتورسازی، تصریح کرد: در همه جای دنیا چنین فحاشی‌های وجود دارد. وقتی دو تیم همانند تراکتورسازی و پرسپولیس برابر هم قرار می‌گیرند، همه می‌دانند که چه رقابت حساسی به وجود می‌آید. این رقابت حساس حتی بین شهرهای تبریز و تهران نیز وجود دارد. همین طور بین بازیکنانی که سابقه حضور در دو تیم را داشته‌اند. فکر می‌کنم که بیش از پنج هزار تماشاگر از تبریز به آزادی آمده بود و اتفاق افتادن چنین مسائلی طبیعی است. بازیکنان پرسپولیس با تمام احترام به تراکتورسازی پا به میدان گذاشتند.

سرمربی پرسپولیس درباره انتظار کارشناسان از این تیم، گفت‌: خیلی‌ها به ما گفتند که چون از زدن پنج گل به فولاد ناتوان ماندیم، دچار افت شده‌ایم اما اکنون می‌بینید که فولاد در بالای جدول رده‌بندی قرار دارد. پرسپولیس بازی ساده و راحتی پیش رو نخواهد داشت. همه مقابل پرسپولیس انگیزه مضاعفی پیدا می‌کنند و همه تیم‌ها به دنبال کسب نتیجه‌ خوب و نشان دادن خود هستند. باید برای مقابله با هر تیم و تاکتیکی آماده باشیم.

برانکو ایوانکوویچ درباره جلسه تمدید قراردادش با باشگاه نیز، بیان‌ کرد:  فردا (یک‌شنبه) صحبتی را درباره تمدید قرارداد در باشگاه پرسپولیس خواهیم داشت. درباره جزییات هنوز صحبتی نشده است اما فردا من و دستیارانم می‌خواهیم درباره این جزییات صحبت کنیم.

او درباره وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت‌: من قبول می‌کنم  که خیابانی (گزارشگر تلویزیون) طرفدار استقلال است. اما من فعلا توجهی به استقلال ندارم. بازی روز گذشته ما مقابل تراکتورسازی بود و من در پاسخ به سوال گزارشگر گفتم که استقلال مربی خوب و تیم عالی را در اختیار دارد اما فکر می‌کنم که همین اندازه کافی باشد و لزومی نداشت که صحبت زیادی انجام دهم. آن‌ها درگیر مشکلات خودشان هستند و دغدغه‌ فکری من این است که چه کنم که بازیکنانم روز به روز بهتر شوند. این برای من از همه چیز مهم‌تر است. اگر بازیکنانم از هر لحاظ خوب باشند آن گاه از هیچ تیمی نمی‌ترسیم. همان گونه که در  سه سال اخیر آن را نشان داده‌ایم که از کسی نمی‌ترسیم و فلسفه خودمان را داریم. استقلال و تراکتورسازی فلسفه خودشان را دارند و مربوط به ما نمی‌شود.

سرمربی پرسپولیس درباره تقابل با نفت بحران زده نیز، گفت‌: ما این قضیه را کتمان نمی‌کنیم که بازیکنان بهتری از این تیم داریم، در جایگاه بهتری قرار داریم و تیم بزرگ‌تری هستیم و شانس اصلی پیروزی هستیم. اما در کنار احترامی که به نفت تهران می‌گذاریم گول مشکلات آن‌ها را نخواهیم خورد و این تیم را دست کم نخواهیم گرفت. می‌دانیم که آن‌ها تمام تلاش خود را خواهند کرد تا هر چه بهتر بازی کنند و تفکرات ما را بر هم بریزند. من از بازی مقابل این تیم‌ها بیش‌تر می‌ترسم. 

برانکو درباره قهرمانی زودتر از موعد پرسپولیس نیز گفت‌: ما به فکر این هستیم که بیش‌ترین امتیازات را کسب کنیم و نمی‌دانیم که تیم‌های دیگر چگونه بازی می‌کنند؛ تمام تلاش ما بر این است که دوباره قهرمان شویم.


برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END