آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرمشهر گفت: دختربچه‌ای که ۶ سال پیش از جلوی در منزل ربوده شده بود، دوباره به آغوش خانواده برگشت.
به گزارش فیدوس: علیرضا باوی در خصوص این خبر اظهار کرد: این اتفاق در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۰ وقتی دو دختربچه با حدود دو سال و نیم و هشت سال و نیم سن، جلوی در منزل خود در خرمشهر در حال بازی بودند، رخ داد و در جریان آن یک خودروی ۴۰۵ تیره رنگ کنار آنها توقف و زن و مردی که در خودرو بودند، دختربچه کوچک‌تر را ربودند.

وی افزود: به‌رغم تحقیقات پلیس، اثری از کودک یافت نشد تا اینکه خانواده وی پس از چند سال با استفاده از فضای مجازی و قرار دادن عکس کودک، ماجرای حادثه و شماره تماس در شبکه‌های اجتماعی، اقدام به جست‌وجو کردند.

دادستان عمومی و انقلاب خرمشهر گفت: این در حالی بود که کودک خرمشهری به هویت «ی» در خانواده جدید خود در شهر ری تهران زندگی می‌کرد و اقوام جدید وی با دیدن تصویر کودک، از خانواده او خواستند تا حقیقت را بگویند و کودک را به خانواده اصلی‌شان برگردانند.

وی افزود: بنابراین خانواده دختر که اکنون نام او را به رقیه تغییر داده بودند، وی را به خرمشهر و نزد خانواده‌اش برگرداندند و مدعی شدند که کودک را از زن و مرد معتادی در اهواز خریداری کرده‌اند.

باوی گفت: با آزمایش DNA از کودک و خانواده خرمشهری، هویت اصلی وی مشخص و رقیه به خانواده اصلی‌اش سپرده شد.

وی اظهار کرد: تحقیقات در خصوص ادعای خانواده تهرانی ادامه دارد.
Histats.com START (standard) Histats.com END