آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۱۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
در حالی که معاون جدید امور هنری وزارت ارشاد در گفت‌وگویی اعلام کرده بود «بنای تغییر در نیروهای این معاونت» را ندارد؛ امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر تغییر مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد منتشر شد.

به گزارش فیدوس: در حالی که معاون جدید امور هنری وزارت ارشاد در گفت‌وگویی اعلام کرده بود «بنای تغییر در نیروهای این معاونت» را ندارد؛ امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر تغییر مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد منتشر شد.

مجید ملانوروزی ـ مدیرکل فعلی دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد ـ  گفت: تا به این لحظه چیزی مبنی بر این تغییرات به من ابلاغ نشده است؛ البته ممکن است این موضوع صحت داشته باشد و در لحظه‌های آخر به من ابلاغ شود. این حق وزیر است که مدیران خود را انتخاب کند.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که با سید مجتبی حسینی (معاون جدید امور هنری وزارت ارشاد) در زمینه ارسال آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر به خارج از کشور چه صحبت‌هایی انجام شده است؟ گفت: تا به حال با معاون امور هنری در این زمینه صحبت‌های زیادی نداشتیم اما کلیات این موضوع همیشه مطرح بوده و پرونده آن همچنان باز است.

 مجید ملانوروزی از دی‌ماه ۱۳۹۲ تا به حال در سمت مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت ارشاد حضور دارد؛ او تا اسفندماه ۱۳۹۵ سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران نیز بود.
Histats.com START (standard) Histats.com END