آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۱۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: تعداد مصدومان حادثه انفجار گاز شرکت پرسی‌گاز تاکنون به 16 نفر رسیده است.


به گزارش فیدوس: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: تعداد مصدومان حادثه انفجار گاز شرکت پرسی‌گاز تاکنون به 16 نفر رسیده است. 
 
جعفریان اظهار کرد: در حادثه انفجارگاز  و آتش‌سوزی که بعد از ظهر امروز(3 دی ماه) در شرکت پرسی‌گاز واقع در جاده شهرک حمزه رخ داد، 16 نفر مصدوم شدند. 
  
وی افزود: از این ‌16 مصدوم  یک نفر در محل حادثه درمان شد و سایر مصدومان شامل سه نفر با مصدومیت سوختگی، هفت نفر با جراحت ترومایی و پنج نفر با مشکلات تنفسی ناشی از گازگرفتگی به بیمارستان گنجویان دزفول انتقال یافتند. 
  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تصریح کرد: از سه مصدوم دارای سوختگی این حادثه،دو نفر از مصدومان حادثه شامل یک مرد 28 ساله و یک زن 29 ساله با سوختگی بیش از 70 درصد به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز اعزام شدند. مصدوم دیگر که مردی 36 ساله است از بیمارستان مرخص شد. 
 
جعفریان عنوان کرد: همچنین از هفت مصدوم ترومایی این حادثه در حال حاضر یک مرد 25 ساله با شکستگی لگن و شانه در بخش ارتوپدی بستری شده و چهار مصدوم مرد در اورژانس تحت نظر هستند و دو مصدوم دیگر شامل یک زن و همچنین یک نفر از نیروهای آتش‌نشانی مرخص شده‌اند. 
  
وی بیان کرد: از پنج مصدوم تنفسی این حادثه نیز هم اکنون سه مصدوم تحت نظر هستند و دو نفر نیز ترخیص شده‌اند. 
Histats.com START (standard) Histats.com END